1. ראשי
  2. ...
  3. חדשנות
  4. חדשנות ביוניליוור

חדשנות ביוניליוור

חדשנות היא מנוע הצמיחה של יוניליוור, יסוד החיים של העסק שלנו. העתיד שלנו תלוי ביכולת שלנו להביא חדשנות אל השוק מהר יותר ממתחרינו.

תחומי חדשנות

Replace this image

יוניליוור היא מובילה עולמית בתחום המחקר והפיתוח, הן מבחינת חדשנות (innovation, מוצרים חדשים וחידוש המגוון) והן מבחינת שיפורים (renovation, רענון המוצרים הקיימים.

איך אנו עובדים

Replace this image

אנו מעסיקים יותר מ-6,000 מומחי פיתוח ומחקר, הפרושים בשישה מרכזי מחקר גלובליים, 13 מרכזי פיתוח מוצרים גלובליים, ובצוותי פיתוח ויישום מקומיים במדינות שונות.

המנהיגות שלנו

Replace this image

המשימה שלנו - לפתח מותגים המסייעים לאנשים להיראות טוב, להרגיש טוב יותר ולמצות את המרב מהחיים - נשענת על המומחיות של אנשי המדע והטכנולוגיה שלנו, אשר פועלים כל העת כדי למציאת פתרונות חדשניים לצרכי הצרכן בהווה ובעתיד. פורטפוליו המותגים והמוצרים שלנו מאפשר לנו לסייע ללקוחותינו להגשים את חלומותיהם ורצונותיהם.

מחקר ופיתוח ביוניליוור

Replace this image

החדשנות היא מנוע הצמיחה של יוניליוור, היא נשמת אפו של העסק שלנו. העתיד שלנו תלוי ביכולת שלנו להביא חידושים גדולים וטובים יותר לשוק, במהירות רבה יותר מאשר המתחרים שלנו. בשוק המשתנה במהירות, החשיבות במציאת חידושים רק הולכת וגוברת. פיתוח ומחקר משחקים תפקיד מכריע ביצירת חידושים פורצי דרך. ביוניליוור, מתייחסים לפיתוח ומחקר כהשקעה לטווח ארוך והשניים קשורים קשר הדוק לאסטרטגיה העסקית הכוללת שלנו.

חדשנות עם אחריות

Replace this image

אנו מאמינים שעל המוצרים שלנו לתרום באופן ממשי לרווחתם האישית של האנשים ולקהילה שהם חיים בתוכה. זאת, תוך כדי הקפדה על כך שלמוצרינו תהיה ההשפעה השלילית הנמוכה ביותר האפשרית על הסביבה, בכל שלב במחזור החיים של המוצר.

המדע מאחורי ההצלחה

Replace this image

הבסיס לכל פעילויות המחקר והפיתוח שלנו הוא חיבור ישיר בין מדע וטכנולוגיה תוך שמירה על צורכי הצרכן.

חזרה למעלה