1. ראשי
  2. אודות יוניליוור
  3. יוניליוור לשוק המקצועי

יוניליוור לשוק המקצועי

יוניליוור פודסולושיינס ישראל, מציעה מבחר מוצרים ושירותים המבוססים על ניסיון וידע בינלאומיים כדי להעניק שראה קולינארית ועסקית לשפים ומקבלי החלטות בשוק המקצועי. זה הייעוד שלנו.

ניסיון בינלאומי בשוק המזון המקצועי

יוניליוור עוסקת בתחום המזון המקצועי למעלה מ- 130 שנה ברחבי העולם וכ- 75 שנה בישראל. בין שלל מותגינו תמצא את קנור, הלמנ'ס, ליפטון, תלמה ואחרים. אנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם מלונות, מסעדות, שרותי הסעדה וקונדיטוריות – לקוחות קטנים וגדולים כאחד, בלמעלה מ 150- מדינותמסביב לעולם. ניסיון רב שנים זה מאפשר לנו לעזור לך לענות על צרכי הלקוחות ולהבטיח שהמטבח שלך יהיה יעיל, משגשג וכמובן רווחי.

מקצועיות של שפים עבור שפים

בעזרת צוות השפים והתזונאים המנוסים שלנו, אנו מסייעים ללקוחותינו ליצור מנות שמבטאות את האיזון המושלם בין טעם לבין תזונה נכונה. מנות אטרקטיביות שמוגשות באופן אחיד וברמה הגבוהה ביותר. נשמח לחלוק גם אתך את הניסיון הקולינארי שצברנו, ההבנה העמוקה שרכשנו בטכניקות בישול והידע הבינלאומי שלנו בנושאי אוכל ולהעמיד לרשותך שלל שירותים חדשים ופתרונות מתקדמים למטבח המקצועי.

לגדול לעתיד טוב יותר

הסביבה בה אנו פועלים חשובה לנו. אנחנו מחויבים לצמצום הפסולת והמשאבים שאנו צורכים. מוצרינו יעזרו לך לחסוך גם במשאבי כוח אדם וגם באנרגיה, חומרי אריזה ומים. יוניליוור פודסולושיינס ישראל, יחד עם יוניליוור ישראל, פועלות לאחריות חברתית – זה בטבע שלנו וזאת הדרך שלנו לעשות עסקים.

התשוקה שלנו לאוכל

אוכל הוא התשוקה והלהט שלנו. אנחנו סקרנים מטבענו ומנסים עוד ועוד שילובים מרגשים של מרכיבים, טעמים, מרקמים ותהליכי הכנה חדשים, במטרה ליצור מנות מעניינות, מקוריות, טעימות ומזינות. כחלק מחברת יוניליוור פודסולושיינס העולמית, אנו מנתחים ולומדים את תובנות הסועדים מכל רחבי העולם. אנחנו רותמים את הידע הרב שנצבר בחברתנו כדי לעזור לך להתעדכן באופנות וטעמים עדכניים ולהכניס טרנדים חדשים למטבח שלך.

מטרתנו

מטרתנו ומטרת לקוחותינו אחת היא: ליצור מנות טעימות, מקוריות ומגוונות, שיביאו לעסק שלהם ביקורים חוזרים של לקוחות מרוצים. השפים שלנו נרתמים יום יום, שעה שעה, לחוש ולקבל השראה מאלפי השפים ברחבי העולם, כדי לפתח מוצרים ופתרונות יצירתיים עבורם ועבור לקוחותיהם - האורחים והסועדים. שפע המוצרים והפתרונות שאנו מפתחים יעזרו גם לך לחסוך זמן הכנה ומשאבים יקרים במטבח המודרני, מבלי להתפשר על טעם ואיכות המנה הסופית. נשמח להציג בפניך רעיונות ופתרונות חדשים ולהעניק לך בכל יום את ההשראה לה אתה זקוק, כדי לשמור את התפריט שלך יצירתי, מלהיב ומגוון.

לאתר Unilever Food Solutions היכנסו>

חזרה למעלה