1. ראשי
  2. ...
  3. קרן יוניליוור
  4. Save the children: קמפיין EVERY ONE

Save the children: קמפיין EVERY ONE

כחלק מהמחוייבות שלנו לחיים ברי-קיימא, חברה קרן יוניליוור ל-Save the Children במטרה לשפר את חייהם של 2 מיליון ילדים ואימותיהם עד שנת 2016 באמצעות אספקת גישה לעובדי רפואה, תזונה בסיסית וטיפולים מצילי חיים.

צועדים קדימה, מצילים חיים

מספר הילדים שמתים כל שנה הצטמצם כמעט במחצית מאז שנת 1990, המספר פחת מ-12 מיליון לכ-6.6 מיליון בשנת 2012, כאשר מותם של 90 מיליון ילדים נמנע במהלך תקופה זו.

התקדמות דרמתית זו הובילה אותנו לנקודת מפנה בהיסטוריה האנושית. אנו יכולים להיות הדור הראשון שיבטיח שאף ילד לא ימות משלשולים ודלקת ריאות; שאף ילד לא ירעב למוות או יידון לחיי רעב.

אבל 18,000 ילדים עדיין מתים בכל יום, בעיקר ממחלות בהן אנו יודעים לטפל ולמנוע, או פשוט בגלל שאינם יכולים לקבל מספיק מזון.

גישה לעובדי רפואה

בכדי לעזור ולמנוע חוסר צדק משווע זה, חתמה קרן יוניליוור על התחייבות תלת-שנתית השווי 15 מיליון אירו לקמפיין הגלובלי הגדול ביותר אי פעם של Save the Children - ‏EVERY ONE. כשותפה גלובלית מובילה, עובדת יוניליוור עם Save the Children במטרה לעצור את מקרי המוות המיותרים של מיליוני ילדים ואימותיהם.

יחדיו זיהינו חמש מדינות בעדיפות עליונה - בנגלדש, סין, קניה, ניגריה ופקיסטן - בהן נשפר את הגישה לעובדי רפואה ונוודא שילדים נזקקים מקבלים גישה לתכניות הזנה ולשירותי בריאות וטיפולים מצילי חיים. השותפות גם מספקת פלטפורמה שמייצרת תמיכה פוליטית וציבורית. אנו עובדים בשיתוף פעולה כדי להתניע פריצת דרך גלובלית בנושא הישרדות ילדים וכדי לסייע להאיץ קידמה, כך שמיליוני ילדים ייהנו מהאפשרות להתבגר ולממש את הפוטנציאל הטמון בהם. אנו שואפים להשפיע על בני אדם בכל רחבי העולם להצטרף למטרה זו.

בנוסף להיותנו שותפי מפתח של קמפיין EVERY ONE של Save the Children, תומכת קרן יוניליוור גם בתכניות באוסטרליה, בוליביה, ברזיך, הרפובליקה הדומיניקנית, מצרים, איטליה, יפן, מקסיקו, ניו זילנד, פרו, סרי לנקה, שבדיה, הפיליפינים ובריטניה. שותפויות אלה מסייעות לתמוך בתכניות הלאומיות של Save the Children ומטפלות בבעיות מרכזיות בקהילות בהן פועלת יוניליוור.

תמיכה במצבי חירום

זה לא נפסק שם. קרן יוניליוור הייתה גם מחוייבת לתמיכה בפעילות של Save the Children במצבי חירום בעבר, במהלך ולאחר שביתות חירום. אנו תומכים ב-Save the Children במיוחד במיאנמר, בפיליפינים, בסומליה, בדרום סודן ובסוריה.

יוניליוור גם תומכת בתכנית Humanitarian Health Workers של Save the Children כדי לשפר באופן ניכר את מספר עובדי הרפואה בחזית במטרה לוודא שילדים שנקלעו לנסיבות הנואשות ביותר יזכו לטיפול לו הם זקוקים. באמצעות תמיכה זו אפשרנו ל-Save the Children להגיב למקרי החירום הגדולים ביותר ואף לאלה שלא הגיעו לכותרות הראשיות בתקשורת.

שילוב לקוחות וAMP;עובדים

אנו גם מעודדים אל לקוחותינו והמשווקים שלנו, דרך Wall’s Ice Cream, אחד המותגים הגלובליים הגדולים ביותר של יוניליוור. השקנו קמפיין בשיתוף Save the Children כדי להעלות את המודעות ולספק לציבור הזדמנות לתמוך בעבודתה של Save the Children. בשנת 2013 הושק הקמפיין בהצלחה בבריטניה ובאיטליה, ובשנת 2014 בשבדיה ובפיליפינים.

גם לעובדינו יש הזדמנות ליטול חלק בשותפות, לבקר בתכניות שטח במדינות שונות ולהתרשם באופן אישי ממה שקורה בשטח - רשמים שיוכלו לשתף באופן פנימי וחיצוני (ראו לשונית יוניליוור Ambassador בצד ימין).

עד תום השנה הראשונה של עבודת תכנית השותפות, סייענו ליותר ממיליון בני אדם שנהנים כעת לגישה לעובדי רפואה, לתזונה בסיסיות ולטיפולים מצילי חיים. אנו מצפים שעד כ-5,000 ספקי שירותי בריאות יעברו הכשרה ועד כ-550,000 נשים וילדים יזכו להטבות ישירות כתוצאה מתמיכתנו - תרומה נכבדה לסיום מותם המיותר של ילדים.

"התקדמנו באופן ניכר, בשנים האחרונות, בצמצום מיתת ילדים. זה מעורר השראה. אנו יכולים להיות הדור שיבטיח שאף ילד לא ימות ממחלות ניתנות למניעה כגון שלשולים, דלקת ריאות. השותפות מצילת החיים עם יוניליוור יכולה להיות הזרז שמסייע להניע ולהאיץ התקדמות זו." - ג'סטין פורסייט, מנכ"ל Save the Children UK.

חזרה למעלה