1. ראשי
  2. ...
  3. קרן יוניליוור
  4. אודות Unilever Foundation

אודות Unilever Foundation

משימתה של הקרן היא לשפר את איכות החיים של קהילות דרך אספקת היגיינה, תברואה, גישה למי שתייה בטוחים ותזונה בסיסית, וכן הגברת ההערכה העצמית.

אנו יוניליוור שואפים להכפיל את נפח הפעילות העסקית שלנו תוך הפחתת ההשפעה הסביבתית והגדלת ההשפעה החברתית שלנו.

קרן יוניליוור מהווה את חוד החנית של הפעילויות שאנו מבצעים ומסייעת לנו להשיג את מטרתנו השאפתנית - לסייע ליותר ממיליארד בני אדם בשיפור רמת הבריאות ואיכות החיים שלהם, וליצור עתיד בר-קיימא - מחוייבות ליבה של התכנית יוניליוור Sustainable Living Plan. "אנו חיים בעולם שמשתנה במהירות. עולם בו אוכלוסיות צומחות, מקורות מים הופכים נדירים ובטיחות תזונתית הופכת לבעיה הולכת וגדלה. יוניליוור מחוייבת לטפל בצרכים סוציאליים אלה ובטוחה שלפעילותנו העסקית יכול להיות תפקיד מרכזי בפתרונם. זה נכון במיוחד בהקשר של שווקים מתפתחים וצומחים בהם נטענו שורשים עמוקים." - קית' וויד, סמנכ"ל שיווק וamp;תקשורת.

הקרן משתפת פעולה עם חמישה ארגונים בינלאומיים מובילים - Oxfam, ‏PSI (‏Population Services International), ‏Save the Children, ‏UNICEF ו-תכנית המזון העולמית.‏ באמצעות העבודה המשותפת, אנו נוכל להרחיב את אספקת הפתרונות מצילי החיים ולתרום לשינוי חברתי עקבי שילך ויתרחב.

חמשת השותפים הגלובליים הללו גם ישמשו כמסייעים הראשיים בעתות משבר ואסונות ובעת מתן סיוע חירום כדי שנוכל לספק בזריזות מקורות קריטיים כאשר קיים צורך גדול יותר ובפרוייקטים ארוכי טווח במטרה לבנות מחדש קהילות. היום אנו ניצבים בפני אתגרים מורכבים ביותר לשיפור איכות חיינו וחיי הדורות הבאים:

  • לכמעט 800 מיליון בני אדם אין גישה למי שתייה נקיים ובטוחים.
  • למעלה מ-2 מיליון ילדים מתחת לגיל חמש מתים כל שנה כתוצאה משלשול וזיהומים קשים של מערכת הנשימה.
  • כל ארבע שניות מת ילד כתוצאה מאי קבלת טיפול בתחלואה הניתנת לטיפול, וזאת מסיבות של היעדר טיפול רפואי בסיסי.
  • כ-2.5 מיליארד בני אדם חיים ללא שירותי תברואה משופרים.
  • 870 מיליון בני אדם בעולם סובלים מתת-תזונה.

קרן יוניליוור נוקטת גישה ממוקדת להשקעותיה החברתיות באמצעות התמקדות בתמיכתנו בבעיות קריטיות אלה במטרה ליצור את סוג השינוי שנדרש כדי לשפר את איכות חייהם של בני האדם. בעוד שהחלטנו לרכז את משאבינו בחמש שותפויות גלובליות, אנו מכירים בעובדה שגם במדינות בודדות קיימים צורכי השקעה המבוססים על נסיבות ייחודיות. ועל כן תומכת קרן יוניליוור באופן ישיר בשותפים נוספים ביותר מחמישים מדינות באמצעות השקעות, ניסיון, מוצרים ותמיכת עובדים במטרה לסייע בטיפול הצרכים ייחודיים למדינה שתואמות למטרות הקרן.

עתיד בר קיימא למשך דורות

החל מימיה הראשונים, הביעה יוניליוור התעניינות בבעיות חברתיות וניסתה להציע פתרונות - עד כדי כך שתחושת האחריות החברתית הפכה להיות חלק מהדנ"א שלנו. רק במהלך העשור הקודם סייעו ההשקעות החברתיות שלנו לכ-50 מיליון בני אדם בכל שנה.

אנו משקיעים, דרך קרן יוניליוור , בפעילויות שמתמודדות עם בעיות חברתיות בתחומים בהם אנו מאמינים שיכולה להיות לנו השפעה גדולה יותר. רבים מהמותגים שלנו כגון Domestos, ‏Dove, ‏Lifebuoy, ‏Pureit ו-Wall's מחוייבים גם הם לבעיות חברתיות קריטיות אלה. כחלק מאסטרטגיית הצמיחה הארגונית, משקיעים המותגים שלנו בתכניות שינוי התנהגות, בקמפיינים למעורבות צרכנית וביתרונות המוצרים.

השקעות שמתמודדות עם בעיות חברתיות של המאה ה-21 יסייעו לנו לעמוד במטרה שלנו לשפר את איכות חייהם של מיליארד בני אדם ולעזור ביצירת עתיד בר-קיימא עבור הדורות הבאים

חזרה למעלה