1. ראשי
  2. ...
  3. מי אנחנו
  4. החזון שלנו

החזון שלנו

החזון שלנו הוא להצמיח את העסק שלנו תוך צמצום ההשפעה הסביבתית שלנו והגברת ההשפעה החברתית החיובית שלנו.

תחושת ייעוד

מאז ומתמיד העסק שלנו התנהל לפי תחושת ייעוד, חוט שמקשר בינינו לבין החברות המייסדות שלנו והמשימות החברתיות שלהן לשפר את הבריאות, ההיגיינה ומקורות הפרנסה בקהילות שלהן.

אנחנו עדיין מאמינים שהעסק שלנו חייב להיות בעל השפעה חיובית בהתמודדות עם האתגרים שעומדים בפני העולם ושזו הדרך היחידה בה עסקים יכולים להצליח. ב-2009 השקנו את ה-Compass - האסטרטגיה שלנו לצמיחה בת-קיימא, שמגדירה את הנחישות שלנו לקיים עסק בר-קיימא לאורך זמן.

יעדי הקיימות

תכנית הקיימות של יוניליוור, שהושקה ב-2010, הייתה תכנית האב למימוש האסטרטגיה הזו. אנו ממשיכים לפעול כדי לממש את המטרות השאפתניות שהצבנו לעצמנו לצמצם את ההשפעה הסביבתית שלנו בחצי, לשפר את הבריאות והרווחה של מיליארד אנשים, ולשפר את מקורות הפרנסה של מיליונים.

נצמיח את העסק שלנו בכך שנתבסס על היתרונות שלנו - נשלב את הגודל והניסיון שלנו עם ההבנה שלנו של לקוחות בשווקים שונים על מנת להמשיך לספק מותגים ושירותים שאנשים רוצים וצריכים. המודל העסקי בר-הקיימא שלנו גורם לשינוי בחייהם של מיליוני אנשים ובהשפעה הסביבתית שלנו, ונמשיך לפעול על מנת להפוך את השינויים האלה למשמעותיים יותר. בנוסף, אנחנו כבר רואים הוכחות שהמודל מחזק את העסק שלנו בכך שהוא מעודד צמיחה ואמון, ומפחית סיכונים ועלויות.

חזרה למעלה