לדלג ל תוכן

נגישות

Unilever מחויבת לנגישות, מגוון והכללה ונוקטת גישה בת קיימא לכל אחד מהתחומים הללו. אנו סבורים כי לכל הצרכנים והאורחים שלנו צריכה להיות אפשרות גישה לאתרי האינטרנט שלנו, ואנו חותרים במקביל לספק חוויית משתמש עשירה בהיבט החזותי.


לאותם משתמשים הזקוקים לכך, מטרתנו היא לאפשר גישה לאתרי האינטרנט שלנו באמצעות טכנולוגיות מסייעות, כגון קורא מסכים, תוכנת המרת טקסט לדיבור או זיהוי דיבור, מגדיל מסך ו/או אמולטורים של מקלדת.

בכל הדפים נעשה שימוש ב-HTML5 חוקי, מובנה וסמנטי. הסגנון החזותי ממומש באמצעות גיליונות סגנונות מדורגים (Cascading Style Sheets, ובקיצור CSS), ו-JavaScript מספק אינטראקציית משתמש משופרת.

להלן רשימה לא ממצה של דברים שיישמנו כדי לשפר את דפי האינטרנט שלנו כדי להפוך אותם קלים לניווט ככל האפשר לכל המשתמשים:

פריסת אתרים

פריסות האתרים שלנו מובנות באופן המאפשר ניווט קל ופשוט לאנשים המשתמשים בקורא מסכים. אנו משתמשים ב-HTML5 סמנטי (semantic HTML5) בשילוב תגים הולמים כדי לייחד כותרות תוכן, סעיפים, טבלאות ומאפייני עיצוב נוספים על-מנת לאפשר למשתמשים להשתמש בקלות ובעקביות באתר האינטרנט בעזרת טכנולוגיה מסייעת.

חלופות טקסט

בכל מקרה של תמונות המופיעות בדפי האינטרנט שלנו, קיימת חלופה טקסטואלית לקוראי מסכים המאפשרת לקרוא את תוכן הטקסט החלופי.

תוכן שמע ווידיאו

רבים מדפי האינטרנט שלנו מכילים תכני שמע ווידיאו, ובכל מקרה שהדבר בר ביצוע, אנו מספקים חלופת טקסט, לרבות כתוביות ותעתיקים.

טקסט וצבעי רקע

דפי האינטרנט שלנו מכילים לעתים קרובות כמות רבה של טקסט, תמונות ורכיבים פונקציונליים, ואנו משלבים נגישות בעיצוב ובתהליך יצירת התוכן.

שינוי גודל התצוגה ('זום')

רוב הדפדפנים העכשוויים תומכים בפונקציית שינוי גודל התצוגה של הדף כדי לאפשר למשתמשים להגדיל או להקטין את גודל תוכן הדף מבלי לאבד תוכן או תפקוד. דפי האינטרנט שלנו ערוכים באופן אופטימלי לשימוש בפונקציית שינוי גודל התצוגה של הדפדפן. המשתמשים יוכלו להגדיל או להקטין את רוב החלקים של דפי האינטרנט.

נגישות למקלדת

ניתן לגשת לרוב החלקים של דפי האינטרנט שלנו באמצעות מקלדת וירטואלית או אמולטורים של מקלדת ולנווט בעזרתם בין חלקי האתר השונים.

תמיכה בדפדפנים

אנו בודקים כי דפי האינטרנט שלנו מוצגים כיאות בגרסאות העדכניות של הדפדפנים Microsoft Edge, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Apple Safari ו-Google Chrome.

רכיבים המסופקים על-ידי צדדים שלישיים

רבים מדפי האינטרנט שלנו עושים שימוש ברכיבים המסופקים על-ידי צדדים שלישיים. Unilever אינה מסוגלת לפקח על רכיבים של צדדים שלישיים, אך אנו מעודדים את ספקינו לספק תוכן ורכיבים נגישים וידידותיים למשתמש.

תוכן הנוצר על-ידי משתמשים

חלק מדפי האינטרנט שלנו עושים שימוש ברכיבים גרפיים המכילים תוכן ותמונות שנוצרו על ידי משתמשים. Unilever אינה מפקחת על תוכן שנוצר על-ידי משתמשים ואינה בודקת אם הוא נגיש או ידידותי.

סיוע נוסף

אם נתקלת בקשיים במהלך הצפייה או הניווט בתוכן של אתר זה או שמת לב לתוכן, מאפיין או פונקציונליות שאינם נראים לך נגישים במלואם לאנשים עם מוגבלויות, נא ליצור קשר עם מרכז מעורבות הצרכנים שלנו. במקרה של שליחת דוא"ל, נא לציין "משוב על אתר אינטרנט" בשורת הנושא ולספק תיאור של המאפיין שלדעתך אינו נגיש במלואו או הצעה לשיפור.

חזרה לתחילת הדף