לדלג ל תוכן

Dove

יופי כמקור לבטחון עצמי

הלוגו של דאב
7 נשים עומדות אחת לייד השנייה

הנגשת חווית יופי חיובית לכל אישה.

ב-Dove אנחנו מאמינים שיופי צריך להיות מקור לביטחון, ולא לדאגה. אנחנו כאן כדי לאפשר לנשים ונערות בכל מקום לאהוב את המראה שלהן, להרגיש בטוחות יותר בעצמן, ולממש את מלוא הפוטנציאל שלהן.

החזון החברתי של Dove הוא לחזק את הבטחון העצמי של כל נערה ונער, לעודד העדפה של יופי אמיתי על פני אידיאל היופי הלא מציאותי, ולנפץ סטריאוטיפים לגבי המראה ה"מושלם" ברחבי העולם.

כל נערה צריכה להרגיש בטוחה בעצמה, אבל לפעמים זה לא המצב. מחקר שערכנו מראה שנערות רבות מחפשות מידע על דרכים לשנות את הגוף שלהן. המחקר שלנו מצא שרק 4% מהנשים בעולם מרגישות שהן יפות, ושחוסר הביטחון שלהן מתחיל כבר בגיל צעיר.

בנוסף, הוא מצא כי 6 מכל 10 נערות מבלות זמן רב מהיום שלהן בחשש לגבי המראה החיצוני שלהן, עד כדי כך שהן מפספסות פעילויות וחוויות כמו ללכת לשחות ולעשות ספורט, ללכת לרופא, לבית הספר, או אפילו לומר את דעתן.

אנחנו רוצים שנשים וילדות, בכל הגילאים, ייראו ביופי מקור לביטחון, ולא לדאגה.
למה? מכיוון שכשנשים וילדות מחליטות שלא להשתתף באופן פעיל בהיבטים השונים של החיים, כלל החברה מפסידה. ולכן הצבנו לעצמנו מטרה – לגרום לדור הבא של נשים מכל העולם לפתח מערכת יחסים חיובית עם המראה שלהן – לעזור להן להעריך את עצמן יותר ולממש את מלוא הפוטנציאל שלהן.

לפנייה בנושא מותג Dove

לשאלות או הערות בנוגע לDove יש לפנות לדף יצירת הקשר

להרחבה בנושא Dove

https://www.ynet.co.il/topics/%D7%93%D7%90%D7%91#!/replace

חזרה לתחילת הדף