לדלג ל תוכן

קורנטו

לוגו של קורנטו
שלושה טילונים של המותג קורנטו

טילון קורנטו הוא פינוק מושלם של וופל טעים וקראנצ'י, מצופה בשכבה שוקולדית מבפנים וטיפ שוקולד אגדי בסוף. אפשר להנות מטילון קורנטו כחטיף, פינוק טעים או קינוח. השילוב המושלם בטילון קורנטו עם הוופל הפריך והטיפ השוקולדי הוא הפינוק המרענן שלך לחלוק עם החברות/חברים ביום קיץ חם

חווית הקורנטו מורכבת מוופל טעים, אפוי ופריך, מצופה מבפנים בשכבה בטעם שוקולד, בשילוב גלידה טעימה.

גלידת קורנטו, הידועה בסימן המסחרי הייחודי שלה לשוקולד, היא כבר עשרות שנים אחת הגלידות המפורסמות והפופולריות ביותר בעולם. גלידה מפנקת, וופל קריספי וסיומת השוקולד הטעים הופכים את קורנטו למסע מופלא של טעמים ומרקמים.

מהביס הראשון ועד האחרון.

המותג קורנטו נולד בשנת 1959, כאשר "ספיקה", יצרנית גלידה איטלקית שבסיסה בנאפולי, המציאה חידוש פורץ דרך: ייצור של גביע הגלידה הארוז הראשון בעולם על ידי בידוד הוופל מהגלידה באמצעות ציפוי מיוחד של שוקולד וזאת בכדי שהגלידה לאתרכך את הוופל ותשמור על פריכיותו. "ספיקה" רשמה את החידוש תחתהשםCornetto באיטלקית שפירושו - קרן קטנה.

בשנת 1976 רכשה חברת "יוניליוור" את "ספיקה" והחלה לשווק את גלידת קורנטו ברחבי אירופה. מאז, אנחנו משכללים את מתכון הקורנטו שלנו בכדי להפוך את הטעם של כל גלידה לטובה אפילו יותר מקודמתה, ולוקחים את בלוטות הטעם שלכן.ם למסע טעים במיוחד – החל מהציפוי המפתה, דרך הגלידה החלקה ועד לוופל הקראנצ'י שכל כך מזוהה עם קורנטו.

לפנייה בנושא מותג Cornetto

לשאלות או הערות בנוגע לCornetto יש לפנות לדף יצירת הקשר

חזרה לתחילת הדף