לדלג ל תוכן

גלידת שטראוס

גלידת שטראוס ויוניליוור – סיפור אהבה

לוגו של גלידת שטראוס
אחד עשר גלידות שטראוס ממגוון מותגים

גלידת שטראוס היא חלק בלתי נפרד מהבית הישראלי, ומאחוריה עומדת היסטוריה ארוכה של מומחיות ואיכות. הגלידות שלנו נעשות עם הרבה אהבה ובהנאה קסומה, כך שתוכלו למלא את שגרת החיים שלכם ברגעים קטנים של אושר.

הסיפור של גלידת שטראוס התחיל כבר ב-1936, כשזוג יהודים מגרמניה בשם ריכרד והילדה שטראוס החליט לעלות לישראל ולהקים רפת משפחתית בחצר הצריף שלהם בנהריה. השניים התמקדו בעיקר במכירת החלב הטרי שייצרו הפרות, אבל יום אחד החליטה הילדה להכין קצפת אמיתית מעודפי החלב של הפרות ולהניח אותה על תותים טריים שליקטה בשדה. במהרה פשטה השמועה על מעדן התותים המשובח של הילדה בכל אזור הצפון, והזוג התקדם לאתגר הבא.

ב-1939 הקים הזוג מחלבה בנהריה, תחת השם מחלבת שטראוס, כשאת אריזות המוצרים עיטר סמל של בת יענה (משמעות המילה שטראוס בגרמנית). הגבינות, שיוצרו בעבודת יד, נמכרו למסעדות ולחנויות בנהריה, והשם החל לצבור מוניטין בזכות הטעם המשובח ואיכות המוצרים הגבוהה.

ב-1949 הילדה החליטה שהיא רוצה לנסות להכין גלידה. היא התחילה בניסיונות ביתיים, וכשהצליחה להגיע לטעם המדויק החלה לשווק את הגלידה ברחבי הארץ. סמל בת היענה שהיה עד אז על האריזות הוחלף באיור של מגדל המים המפורסם של נהריה. ב-1962 חברת שטראוס שכרה מפעל קרח בעכו שם הקימה את מפעל הגלידה הראשון בישראל שייצר גלידה בצורת חרוט (שלימים הפך ל"טילון" המפורסם).

ב-1995 חברת יוניליוור, מהמובילים בעולם בתחום הגלידות, רכשה 50% מהשליטה בגלידת שטראוס והמשיכה לרכוש מניות לאורך השנים, עד שבשנת 2014 השליטה המלאה בחברת גלידת שטראוס הועברה אלינו.

החיבור בנינו לבין גלידת שטראוס הוא שילוב מושלם בין מותגי גלידה בינלאומיים כמו מגנום, קורנטו, גודיז וסולרו לבין המותגים הישראליים והאהובים: שוקובו, טעמקור, פסק זמן, קרמיסימו – הגלידה המשפחתית האהובה בישראל, וכמובן הדובדבן שבקצפת – הקרמבו!

אנחנו קשובים לצורכי הלקוחות שלנו ומקפידים להשיק מוצרים חדשים העונים על מגמות וטרנדים בשוק, כגון שלגונים הנושאים את התו Vegan Friendly וגלידת Premium Wellness. כל זאת במטרה לאפשר לצרכן הישראלי להנות גם ממוצרי גלידה משובחים ואהובים מהעולם וגם מגלידה מקומית מפנקת ואהובה לא פחות.

מוזמנות ומוזמנים למקרר האדום לבחור את הגלידה המועדפת עליכם!

לפנייה בנושא מותג Strauss Ice Cream

לשאלות או הערות בנוגע לStrauss Ice Cream יש לפנות לדף יצירת הקשר

חזרה לתחילת הדף