לדלג ל תוכן

UFS – יוניליוור פודסולושיינס

 לוגו של יוניליוור פודסולושיינס
שלושה שפים של יוניליוור פודסולושיינס עומדים זה לצד זה

יוניליוור פודסולושיינס הוא עסק שהוקם על ידי שפים, כך שאנחנו יודעים עם מה אתם מתמודדים במטבח מדי יום. הפעילות שלנו מתמקדת במטרה עיקרית אחת - להפוך את החיים שלכם לקלים מעט יותר. השאיפה שלנו היא לתת לכם השראה, להדריך אתכם ולספק לכם את הפתרונות שיכללו את המוצרים הטובים ביותר.

אנחנו שפים שעוזרים לשפים אחרים למקסם תהליכים במקומות העבודה, במציאת מתכונים חדשים ותמיכה בבניית תפריט, חידושים בעולם הקולינרי, תמיכה קולינרית אישית ותכנית חסכון מזון, פסולת ותקציב. המסר המרכזי שלנו לאנשי המקצוע של המטבח הישראלי הוא שהוא שאתם לא לבד – יוניליוור פודסולושיינס קמה כדי למצוא פתרונות שיעזרו לכולנו לשדרג את העולם הקורלינרי שלנו, המקצועי והאישי.

כשהם נשענים על הניסיון הרב שלהם בשירותי הסעדה מקצועיים, אנשי הצוות שלנו, המונים יותר מ-300 שפים ברחבי העולם, יוצרים פתרונות לארוחות שמאזנים בין טעם נהדר, נוחות וערכים תזונתיים עם סטנדרט גבוה ועקבי.

בחטיבה פועלים שלושה שפים בראשות השף גילי חיים. השלושה מלווים אנשי מקצוע ברחבי בארץ בצורה חמה ומחבקת. השפים שלנו נפגשים עם הלקוחות לעיתים קרובות במטרה לתמוך בעסק שלהם ולהפוך אותו מטוב למצוין.

הרשת הגלובלית שלנו הכוללת מומחים בשירותי המזון המקצועי והמוסדי, עוזרת לכם לקבל את הרכיבים בני הקיימא הטובים ביותר, לפתח מוצרים איכותיים, ליצור מתכונים עדכניים ומעוררי השראה, ולספק תמיכה והדרכה לשפים.

השפים שלנו יישמחו ללוות אתכם ולספק לכם ייעוץ קולינרי, שיסייע לכם להתחדש, להוזיל עלויות ולמשוך אליכם סועדים ולקוחות נוספים. מעבר לכך, אנחנו מקיימים עבורכם סדנאות חודשיות במרכז ההדרכה "יוניליוור שף סנטר", כדי להעשיר את הידע שלכם - ללא עלות!

לפנייה בנושא מותג Food Solutions

לשאלות או הערות בנוגע לFood Solutions יש לפנות לדף יצירת הקשר

חזרה לתחילת הדף