בדין

בדין


מרככי כביסה הם המומחיות שלנו

כולם יודעים שהאחראי העיקרי לריח הנקי והרענן שמתלווה לכביסה טרייה הוא המרכך. ובכן, בדיוק בשביל זה יש את בדין, מותג מרככי הכביסה הוותיק, עם ניסיון של יותר מ-30 שנה.

סדרת בדין extra

ב-2009 הושקה בישראל סדרת מרככי הכביסה בדין אקסטרה – הדור הבא של מרככי הכביסה. עם השקתה זכתה הסדרה להצלחה מרובה בקרב הצרכנים, ואף הוכתרה כ"מוצר השנה".

סדרת בדין אקסטרה חוללה מהפכה בקטגוריית מרככי הכביסה, והיא כוללת מגוון מרככי כביסה בריכוז גבוה של בושם ובשלל ניחוחות מפנקים. סדרת בדין אקסטרה מעניקה עוצמת ריח חזקה ועמידה לאורך זמן, והכל בפקק אחד קטן. 


טכנולוגיה ועוצמת ניחוח כמו שלא היכרתם

ב-2017 הושק הדור החדש של טכנולוגיית הבישום של בדין, הכולל קפסולות עם הפעולה הכפולה. כך, הניחוחות האהובים והמוכרים ביותר של בדין מכילים טכנולוגיית בישום חדשנית המעניקה ניחוח עוצמתי, בזכות מיקרו קפסולות עם פעולה כפולה לאפקט בישום מיידי ומתמשך. הקפסולות משחררות ניחוח עוצמתי בזמן פתיחת מכונת הכביסה, ייבוש הכביסה והאחסון בארון, לצד ניחוח נוסף המופץ בעת לבישת הבגד וחיכוך הבד בזמן תנועה. 

BADIN Conditioner with Extra Smellסדרת בדין אקסטרה מגיעה לצד סדרת המרככים המדוללים, המגיעים באריזת 4 ליטר ובמגוון ניחוחות נעימים, בהם פרחי בר, שושן צחור ופריחת הדרים.

BADIN A perfumed conditioner

ב-2012 הושק גם בדין אקסטרה בייבי, מרכך כביסה היפו-אלרגני לתינוק, המותאם לעור רגיש על סמך בדיקות דרמטולוגיות. מרכך זה מצטרף לבדין בייבי מדולל, המוצע באריזת 2 ליטר.

badin Extra Baby

ב-2014 הושקה סדרה חדשה של מרככי כביסה - בדין אקסטרה ארומתרפי, המגיעה בניחוחות חדשים ובתוספת שמנים חיוניים המעניקים תחושת רוגע לכל המשפחה. 

BADIN Aromatherapy Conditioner
המשפחה המורחבת של בדין

בדין מלווה אתכם בכל תהליך הכביסה והטיפול בבגדים, ומציעה שלל מוצרים משלימים לחוויית כביסה ריחנית ואפקטיבית. 

שמפו לכביסה עדינה

לא מעט בגדים מצריכים טיפול מיוחד ועדין, ובדיוק בשל כך השיקה בדין שמפו לכביסה עדינה, המיועד גם לכביסה ביד וגם למכונה. השמפו מתאים במיוחד לאריגים עדינים, כגון: בגדי צמר, כותנה, משי, אריגים סינתטיים ופריטי הלבשה תחתונה.


BADIN Gentle wash shampoo

דפי מייבש

לחוויית ייבוש אולטימטיבית, ניתן להוסיף למייבש הכביסה דפי מייבש ריחניים, שהופכים את הכביסה לרכה וריחנית עוד יותר ומפחיתים את בלאי הבגד.

Fragrance softener sheets

תרסיסי כביסה

בדין מציעה תרסיס ריחני למייבש הכביסה, המעניק לבגדים ניחוח נפלא ולאורך זמן. השימוש הוא פשוט: בסיום תהליך ייבוש הבגדים במייבש הכביסה, יש להתיז על הבגדים עד 10 ריסוסים ולהפעיל את המייבש ל-5 דקות בחום נמוך. ניתן גם לרסס ישירות על הבגדים התלויים לייבוש או על הבגדים המקופלים שבארון.

BADIN Spray for clothes

למה בכלל להשתמש במרכך כביסה?

• המרכך מבשם את הכביסה

• המרכך מגן על סיבי הבגד ומונע שחיקתם

• המרכך מונע חשמל סטטי באריגים סינטטיים

• המרכך מותאם למים בישראל ולכן יעיל יותר בריכוך הבד

• המרכך לתינוקות – בדין בייבי, מותאם לעור רגיש במיוחד

• המרכך מקל על הגיהוץ

Replace this image
חזרה למעלה