1. ראשי
  2. ...
  3. המותגים שלנו
  4. בייגל בייגל
בייגל בייגל

בייגל בייגל

בייגל בייגל הוא מותג ישראלי לייצור חטיפים אפויים, שהפך את הבייגלה לחטיף הישראלי האהוב והמוכר לכולנו. המותג מציע מגוון רחב של מוצרים אפויים, בהם בייגלה מלח/שומשום, בייגלה בטעמים, נשנושים, דג דג, נשנושי קרקר וקרקרים. כל החטיפים נאפים במומחיות ובאהבה כמו שרק בבייגל בייגל יודעים לעשות.

מורשת עשירה של מצויינות באפייה

מאחורי המותג בייגל בייגל מסתתר סיפור משפחתי ציוני שהתחיל ב-1880, ובמרכזו עומדת משפחת אופים שגרה בעיירה קטנה ליד העיר קרקוב. בימים ההם, שמות המשפחה נקבעו על פי המקצוע, ובאופן טבעי השם "בייגל" הונחל כשם המשפחה של האחים יהושע ויצחק, שהפכו את הבייגל לתחום המומחיות שלהם.

האהבה לאפייה עברה מאב לבנו, וכאשר המשפחה עלתה לארץ בשנת 1933 היא פתחה שתי מאפיות – בתל אביב וברמת גן. במאפיות הללו החלו לייצר מגוון של מוצרים אפויים, ובהן הומצא לראשונה גם ה"בייגלה", כעכים קטנים ופריכים שהפכו במהירה לחטיף המשפחתי האהוב והפופולרי, שנמצא כיום בכל בית בישראל.

בתחילה, הבייגלה הוכן בשיטה ידנית מ"נחשי בצק", אך בשנות ה-60 רכש המפעל מכונות חדישות והייצור הפך לאוטומטי. עם זאת, המשפחה השכילה לשמר את הטעם הביתי המוכר, ולייצר את התחושה כאילו הבייגלה נאפו אחד אחד ובעבודת יד.

עם השנים מפעל בייגל בייגל התרחב והפך למפעל המוביל לייצור בייגלה ומוצרים רבים נוספים, כגון נשנושים וקרקרים.

ב-2010 נקנה המפעל על ידי חברת יוניליוור ישראל, והפך להיות חלק משמעותי ממשפחת מותגי החברה. כל מוצרי בייגל בייגל הינם אפויים ועל כן עדיפים על פני חטיפים מטוגנים אחרים הקיימים היום בשוק. כמו כן, לכל מוצרי בייגל בייגל יש כשרות בד"צ העדה החרדית ירושלים והרבנות הראשית צפת.

Bagel Bagel in various shapes 

בייגל בייגל מציע מגון רחב של מוצרים אפויים, איכותיים וטעימים:

בייגלה

מוצרי הבייגלה של בייגל בייגל איכותיים, מוכרים ואהובים כבר שנים רבות. כמובילת שוק הכעכים בישראל, בייגל בייגל נמצאת תמיד בחזית החדשנות ומוסיפה עניין וטעם רב לקטגוריית הכעכים. הבייגלה של בייגל בייגל מגיע במגוון טעמים אהובים וצורות שונות כך שאפשר לשחק, לבנות ולהשתעשע איתו, או פשוט לאכול בכיף! הבייגלה שלנו הוא חטיף אפוי עם מעט שומן ולכן הוא לא רק האהוב ביותר אלא גם העדיף ביותר. 

Bagels with sesame seeds 

דקים דקים טעימים טעימים

הבייגלך השטוח "מיט טעמן!" מציע חוויה חדשה של בייגלה, המגיע בגרסה דקה עם מלח או עם שומשום ובטעם שמנת בצל. בנוסף, תוכלו למצוא גם מארז בייגלה דקים דקים, העשויים מ-100% חיטה מלאה. סתם שתדעו, זה טעים בטירוף.

Flat pretzels with sesame seeds 

נשנושים

סדרת חטיפים אפויים וייחודיים, המגיעים במגוון רחב של טעמים לא שגרתיים שפשוט אי אפשר להפסיק לנשנש, כמו פלאפל, ברביקיו, שמנת בצל וזעתר. נשנושים הוא מותג חטיפי, צעיר וחדשני, והוא התשובה המושלמת לצעירים שאוהבים ליהנות מהחיים ולהתפנק עם חטיף מול המחשב או הטלוויזיה, וכמובן לא שוכחים לכבד גם את החבר'ה. ההתמכרות מובטחת.

nisnosim flavored flavor 

דגדג

חטיף מלוח וייחודי בצורת דגים, הנמכר הן באריזה משפחתית והן באריזה אישית. חטיף דג דג מתאים לאירוח או לנשנוש, וניתן להוסיפו אפילו למרק על מנת להעניק אופציה אפויה לילדים שרוצים לנשנש בכיף ובצורה משחקית ומהנה. אל תשכחו לחפש אותו על מדף החטיפים המלוחים.

dg dg Baked baked snack 

הקרקרים של בייגל בייגל

הקרקרים שלנו נהנים מיחס של VIP, שכן אחרי הכול הם מוזמנים לכל מסיבה או אירוח ותמיד נמצאים במרכז השולחן. הסדרה הסגולה של בייגל בייגל מציעה מגוון רחב של מוצרים במגוון טעמים, בהם הקרקרים הפופולריים מחיטה מלאה ופשתן, קרקר קלאסי, ועוד מגוון מוצרים משודרגים בטעמים ממכרים. רק אל תשכחו להשאיר קצת לאחרים.

Full wheat cracker 

נשנושי קרקר

סדרת נשנושי קרקר של בייגל בייגל היא הסדרה הנמכרת ביותר בקטגוריית המיני קרקרים. מדובר בנשנוש המושלם בין ארוחות או בחטיף שתמיד כיף לאכול לצד מטבל מפנק. הסדרה כוללת חמישה סוגי נשנושים אהובים וטעימים, בהם משולש שומשום, קוקטייל מלוח ועיגולים מלוחים. לא תוכלו להפסיק לנשנש.

Cracked salt crackers 

רולים

תכירו את הדבר הבא בעולם הבייגלה, מאז הבייגלה השטוח: "רולים" - צורה חדשה של בייגלה, המושקת לראשונה בישראל. לרולים יש צורה גלילית והם נאפים בצורה שמותירה חלל אוורירי מבפנים היוצר רול פריך, ומביא חווית אכילה חדשה, מלאת קראנץ' וטעם. בייגלה רולים מגיעים בשני טעמים: עם מלח או עם שומשום, והם מהווים אלטרנטיבה הולמת לחטיפים המלוחים. תאכלו אותם איך שתרצו: ישר מהשקית, עם מתבל או עם מילוי. בתאבון.

Bagels and salty rolls 

חזרה למעלה