1. ראשי
  2. ...
  3. מאמרים
  4. לעבוד ביוניליוור

לעבוד ביוניליוור

Graduates sitting at laptop

יוניליוור היא חברה מובילה בבריטניה ובאירלנד לייצור מוצרי צריכה, הנצרכים במהירות. החזון שלנו הוא להכפיל את נפח העסקים שלנו תוך שאנו מפחיתים בחצי את השפעתנו על הסביבה והכפלת ההשפעה החיובית על הסביבה. אנחנו מגדילים את עסקינו ועושים זאת תוך דגש על מה שטוב ללקוחות שלנו, לקהילה שבה אנו חיים ולסביבה. אנחנו מפתחים מותגים לאנשים שחיים היום ולסביבה המשתנה של מחר – ומנגישים לכולם את המחייה בת הקיימא.

לעבוד ביוניליוור פירושו שתזכה לקחת חלק במסע המרגש הזה, כמו גם לעבוד עם כמה מהאנשים המדהימים ומלאי התשוקה בכל הנוגע לפורטפוליו המותגים שלנו, הכולל בין השאר את דאב, בדין, קנור, תלמה ומגנום. אנו רוצים לשפר את חייהם של מיליונים, ואתה מוזמן להצטרף אלינו בעשיית השינוי.

חטיבת המכירות

כמעט 25 אלף אנשים משתמשים במוצר כזה או אחר של יוניליוור בכל רגע נתון, כמעט בכל מדינה בעולם. מוצרים אלה נרכשים ב-11 מיליון חנויות, המנוהלות על ידי 150 אלף לקוחות. מספרים אלה יוכפלו כאשר נשיג את המטרות שהצבנו לעצמנו. צוותי פיתוח הלקוחות שלנו חוברים ללקוחות להשקת מוצרים, קטגוריות ותפישות חדשות.

מיקוד בקונים לא משנה באיזו עמדה תהיה: הנהלה, פיתוח והטמעה של מותגים וקטגוריות, או הנהלת חשבונות – כל תפקיד בחטיבת המכירות ידרוש ממך מנהיגות בכל הנוגע למגמות קנייה, הרגלי הקונים והתנהגותם.

מיקוד במכירה אנו ממוקדים בכללי היסוד של המכירות, בסטנדרטים שמודדים את הביצועים בחנויות שלנו. בשיתוף הפעולה שלנו עם קמעונאים ברחבי העולם אנו ממוקדים בביצועי מכירה מעולים בחנויות, כמו בתוכניות לקטגוריות הממוקדות בקונים.

שיתוף פעולה עם לקוחות הגישה החדשנית שלנו לשיתוף פעולה לא נעלמת מעיניהם של לקוחותינו. חדשנות בגישה ללקוחות ומרכזי תובנה מקדמים שיתופי פעולה תוך שימוש בידע ובניסיון הגלובליים שלנו, ובאמצעות כלים ושיטות מהמובילים שקיימים בשוק. התכנון העסקי המשותף מעניקים ללקוחותינו פתרונות מקצה לקצה, מחדשנות ברמת המוצרים ועד לביצועי מכירה מעולים בחנויות.

חטיבת הכספים

בחטיבת הכספים של יוניליוור, אנו מתייחסים ברצינות לקריירה ולהתפתחות האישית של אנשינו. יש לנו אג'נדה גדולה ואנו זקוקים לכישרונות הטובים ביותר כדי להשיג את מטרותינו.

כדי לוודא שזה אכן יקרה, הגישה שלנו ביחס לעובדים מאמצת גיוון ואיזונים, כך שנביא אלינו את הטובים ביותר מבחוץ במקביל לטיפוח עובדים שכבר בחרו לבנות את הקריירה אצלנו. אנחנו נוטלים סיכונים מחושבים בנוגע לכישרונות המועסקים אצלנו, כך שקריירה בחברה שלנו עשויה לסייע לך לצבור את הניסיון הנכון במקביל לקידום מהיר בהתאם לפוטנציאל שלך.

תוכניות הלמידה והקריירה שלנו מנוהלות על ידי אנשי הפיננסים, כך שתוסמך למעשה לנתב בעצמך את הקריירה שלך. 

אנחנו יודעים כי חשיבות המגוון הרחב של כישורים וניסיון רק עולה כל הזמן, לכן אנו מעודדים את עובדינו לבדוק הזדמנויות שיסייעו להם לבנות פרופיל תעסוקתי שמתאים להם. 

זה אומר למתוח את גבולות האחריות, מה שהופך את אנשינו לאטרקטיביים לא רק בתוך יוניליוור, אלא גם בעולם שמחוץ לחברה שלנו. בנה את הקריירה שלך איתנו:

מימון שותפים עסקיים – קבל את הניסיון הטוב ביותר ושפר יכולותיך בייעוץ בקבלת החלטות.

חשבונאות ומידע – יישם תהליכי ניהול מידע, במטרה ליצור ערך לחברה ולעסק.

שירותי מומחים – עבוד בכל קשת המשימות הפיננסיות: מיסים, ביטוח, ניהול סיכונים, יחסי ציבור למשקיעים, מיזוגים ורכישות ופנסיות.

חטיבת משאבי אנוש

משאבי אנוש (HR) ביוניליוור הם משאבי אנוש עם השפעה.

שאיפות הצמיחה שלנו מכתיבות שהמבנה והתרבות הארגוניים שלנו יהיו כאלו המתאימים לגוף שבנוי לנצח בסביבה המשתנה במהירות. מעל לכל, הם דורשים מאתנו למצוא ולפתח את הכישרונות והמנהיגים הכי טובים בעולם. 

אנחנו יודעים כי ארגון מעורב הוא ארגון אפקטיבי. העובדים שלנו יכולים להיות חסידים מלאי להט של מותגי החברה ומוצריה. מומחי משאבי האנוש ממלאים תפקיד מוביל במשיכת הכישרונות המתאימים לנו, כמו גם בפיתוחם ובהחזקתם בתוך החברה. 

הם מסייעים גם ביצירת עשייה ארגונית שמכבדת את עקרונותינו ומגבירה את הגיוון בתוך הארגון שלנו. יוניליוור היא אחת החברות הראשונות שעברה משימוש באנשי משאבי אנוש "כלליים", שעסקו במגוון אספקטים בתחום זה, למומחי משאבי אנוש, המתמחים בתחום ספציפי.

צוותי המומחים שלנו עוסקים בפיתוח מדיניות, תהליכים, מערכות וכלים שיאפשרו לכל תחום בעסק שלנו למשוך, לבחור, ולפתח עובדים כישרוניים. עבודה כאן תאפשר לך לעמוד בקשר רציף עם מומחים ברמה עולמית, כך שתוכל להשאיר אותנו מעודכנים לחלוטין בפרקטיקות הכי טובות, יעילות ואפקטיביות הקיימות בשוק.

חטיבת השיווק

לא הייתה מעולם תקופה כה מרגשת להתחיל קריירה בתחום השיווק ביוניליוור. יוניליוור היא המפרסמת השנייה בגודלה בעולם, עם 400 מותגים ברחבי העולם, מהם 12 שמייצרים יותר ממיליארד יורו במכירות כל שנה. בבריטניה יש לנו יותר מ-35 מותגים בתחומי המזון, הבית, והטיפוח האישי. לרבים מהמותגים שלנו יש יעדים חברתיים כבר שנים רבות, למשל הקמפיין של דאב שנועד לשפר את ההערכה העצמית בקרב בנות בגילאי העשרה בקהילות מקומיות.

עם צמיחה עיקרית בשווקים המתפתחים והמתעוררים, עניין גובר והולך של הצרכן בקיימות ובשחר המהפכה הדיגיטלית - אנשי השיווק חייבים לזהות מגמות, התנהגויות והזדמנויות לחדשנות, כדי להבטיח שהמותגים שלנו ימשיכו לבלוט ולהיות רלוונטיים.

היקף הפעילות השיווקית ביוניליוור הינו עצום. השיווק קריטי להבנה, יצירה ובנייה של ביקושים. תפקידו של המשווק מאתגר ומספק כאחד, הכול נע סביב גישה לצרכנים המובילה להבנה עמוקה של העדפותיהם וצרכיהם; ואז, הובלת משימות שבונות ערך לעסק ולמותגיו. העבודה אצלנו מאפשרת לך לעבוד על קטגוריות ומותגים נפלאים, בסביבה שמשתנה כל הזמן, במרוץ אחר נתח שוק וצמיחה במחזורים.

בין אם בפיתוח מותגים או בבנייתם, לאנשי השיווק שלנו תפקיד קריטי ביצירת המגע עם הצרכנים, דרך המותגים שלנו, כמו גם ביצירת קשר ומגע עם הצרכנים בכל הנוגע למשימת הקיימות שלנו.

מחקר ופיתוח (R&D)

במחלקת המחקר והפיתוח (R&D) אנחנו מציעים גיוון וקידום ללא תחרות בקריירה. אנחנו משתמשים בתובנות צרכנים, ניסיון מחקרי וטכנולוגיה ליצירת מוצרים חדשניים, אפקטיביים וברי-קיימא. תודות לסל המותגים הרחב של יוניליוור, בקריירה במחקר ופיתוח ביוניליוור תוכל למצוא עצמך עובד במגוון של קטגוריות מוצרים, כמו גם במגוון של מיקומים גיאוגרפיים.

העובדה שיש לנו רשת של מרכזי מחקר ופיתוח ברמה עולמית, פירושה שאנחנו עובדים בצוותא ומשתפים ידע וניסיון. אנחנו ממנפים ניסיון בין קטגוריות, לוקחים טכנולוגיה שיוצרה עבור קטגוריה אחת, למשל הלבנת כתמים בכביסה ומיישמים אותה בקטגוריה אחרת, למשל בתחום משחות השיניים, בניסיון להעניק לצרכנים שלנו הלבנת שיניים מיידית.

אנחנו מעסיקים יותר מ-6,000 מקצועני R&D בכל העולם ומציעים, כאמור, אפשרויות גיוון וקידום ללא תחרות בקריירה. תחום המחקר והפיתוח תומך ביוניליוור במספר תחומי חדשנות:

Discover. מספק יתרונות תפעוליים באמצעות טכנולוגיית מוצרים חדשה. Design. יוצר מוצרים ואריזות מנצחים.

Deploy. מוציא אל הפועל תערובות המיועדות ומיוחדות לשווקים מקומיים ספציפיים.

בנוסף, תפקידנו להאיץ את התפתחות החידושים שלנו, כמו גם לגונן עליהם ולשמור אותם מבודלים.

חטיבת שרשרת אספקה

חטיבת שרשרת האספקה שלנו ממלאת תפקיד חיוני בהבאת המותגים שלנו ללקוחותינו ולצרכנים שלנו; מרכישת חומרי הגלם והאריזה דרך ייצור מוצרים מצויינים באיכות גבוהה, ועד להגעתם למדף. יש לנו תפקיד גדול גם במשימת הקיימות שיוניליוור הציבה לעצמה. אנשי החטיבה עוסקים בתכנון הייצור בעזרת מודולים של תחזיות ומכירות, רכישת חומרי גלם ואריזה, ייצור ואריזת מוצרים, תוך עמידה ביעדי ותקני איכות בינלאומיים, ניהול מלאי לוגיסטי ושינוע המוצרים לנקודות המכירה.

תוכנית הקיימות של יוניליוור

שרשרת האספקה תורמת תרומה עצומה לתוכנית הקיימות של יוניליוור. נכון להיום, אנחנו חברה של 50 מיליארד יורו וכבר הצלחנו להפחית את האימפקט שלנו על הסביבה בשליש. לדוגמא, כל המפעלים שלנו בבריטניה עומדים על אפס אחוז זיהום קרקע ואנחנו ממשיכים לחנך את לקוחותינו בנוגע לחיסכון במים, אנרגיה ובזבוז מזון.

עד 2020, נשתמש אך ורק (100%) בחומרי גלם חקלאיים. נכון לסוף 2012, 37% מהקקאו המיועד לייצור מגנום יופק באמצעות היתר יערות הגשם, מה שאומר ש-21% מהקקאו מופק ממקורות ברי-קיימא.

ב-2012, השגנו את המקום הראשון במדד הקיימות של הדאו ג'ונס – ובכוונתנו להמשיך לפקח על התקדמותנו במטרה לעמוד בהתחיבויותינו.

כדי לעמוד באתגר של עסק בצמיחה ושירות שנמצא במגמת שיפור מתמדת, יצרנו צוות שירות עם ניהול פרויקטים מקצה-לקצה, במטרה למצוא פתרונות חדשים ושינוי ברמת השירות. בצוות אספקת השירות פועלים קווי תשתית, אפליקציות ושירות למשתמש.

חטיבת השוק המקצועי

חטיבת השוק המקצועי היא עסק הפעיל ב-74 מדינות. אנחנו מובילי תעשייה, המספקים רכיבי מזון באיכות גבוהה, כמו גם שירותים מוסיפי ערך מקצועיים וחדשניים.

רכיבי המזון שלנו משמשים שפים ליצירת ארוחות מזינות וטעימות, שמענגות את לקוחותיהם. השירותים שלנו מיועדים גם לסייע לשפים לנהל את עסקיהם בצורה יותר יעילה ולשפר את רווחיות העסקים שלהם.

אם תבחרו בקריירה אצלנו, תמצאו עצמכם עובדים על בסיס יומי עם שפים ושותפי הפצה, ותשתתפו איתנו בתחרות שמנהלים מותגינו המובילים, בהם קנור, ליפטון והלמנס.

תוכלו לחלוק איתנו את תשוקתנו האמיתית למזון, תוכלו להיות חלק מעסק גלובלי – הקריירה שלכם תוכל להיתפר כך שתדגיש את היתרונות שלכם ואת שאיפותיכם. תהיו חלק מחברה חובקת עולם – יוניליוור – שמציעה אפילו יותר הזדמנויות תעסוקתיות. תהיו חלק מצוות מנצח, החולק דפוס חשיבה יזמי – אנחנו מפתחים ומגדלים את המקצוענים הכי טובים בתעשייה.

תקבלו תחומי אחריות בשלב מוקדם בקריירה שלכם, כך שתוכלו לעשות שינוי אמיתי – תוכנית פיתוח המנהיגות המקיפה שלנו היא אחת הטובות מסוגה בעולם.

חטיבת הגלידות

המטרה שלנו היא שאנשים ייהנו! אנו דואגים לספק את המוצרים הטובים ביותר, בכל זמן ובכל מקום. תחשבו על גלידות, שלגונים, גלידוניות ועוד. תפקידנו הוא לשווק אותם לערוצי המכירה השונים, להוציא לפועל אירועים והשקות ולתת מענה חדשני ומתקדם לצרכי לקוחותינו. כל שנה אנו מפתיעים בטעמים חוויתיים ויצירתיים, המותאמים לאוכלוסיות שונות, כך שכל אחד ימצא את מה שהוא אוהב.

חזרה למעלה