לדלג ל תוכן

סקר חדש של יוניליוור, משווקת מותגי הדאודורנטים המובילים

פורסם:

Dove, AXE ו-Rexona, חושף את הרגלי השימוש של הישראלים בדאודורנט.

על פניו דאודורנט הוא עוד תכשיר בשגרת הטיפוח שלנו, אך סקר חדש של יוניליוור, משווקת המותגים Dove, AXE ו-Rexonaחושף נתונים מעניינים על הרגלי השימוש של הישראלים בדאודורנט.

כ- 40% מהנשאלים העידו כי הם משתמשים בדאודורנט יותר מפעם אחת ביום, וכמחציתם מחזיקים דאודורנטים במקומות נוספים מלבד הבית, בעיקר בתיק האישי.

7% מהגברים ו-2% מהנשים אינם משתמשים בדאודורנט על בסיס יומי, וכרבע מהישראלים משתמשים לעיתים בדאודורנט של בן או בת הזוג שלהם.

מסתבר שהמפתח ליום טוב ולביטחון עצמי גבוה הוא הדאודורנט שלכם. למעלה ממחצית מהאוכלוסייה היהודית הבוגרת העידו על הזעה מוגברת במצבי לחץ כגון ראיונות עבודה ודייט ראשון, ללא הבדל בין גברים לנשים. תופעה שפוחתת ככל שהגיל עולה.

מה בעצם גורם לתופעת ההזעה?

ההזעה נועדה על מנת לקרר ולווסת את חום הגוף במקרים של חום מוגבר מגורם חיצוני או פנימי. הזעה היא תהליך טבעי והיא עשויה להיגרם ממצבים שונים כמו עבודה פיזית מאומצת, פעילות גופנית, מזג האוויר, מצבי לחץ, התרגשות ועוד.

איך תבחרו את הדאודורנט הטוב ביותר עבורכם?

מגוון הדאודורנטים המוצעים כיום בשוק הוא עצום וכל אחד צריך למצוא את הדאודורנט בעל הנוסחה המתאימה ביותר לגופו ואת הריח האהוב עליו שילווה אותו במהלך היום.

במגוון הקיים בשוק ניתן למצוא דאודורנטים בעלי נוסחה ייחודית המגנה מפני זיעה ורטיבות למשך זמן ממושך, דאודורנטים אשר המכילים לחות המטפחת את עור בית השחי לאחר הסרת שיער בגילוח, דאודורנטים מסוג Invisible אשר מונעים סימנים לבנים על הבגד ועוד.

הידעתם?

  • אכילת מאכלים חריפים ומתובלים מאוד עלולה לגרום לריח זיעה חזק.
  • ע"פ האקדמיה ללשון השם העברי של דאודורנט הוא "אל-ריח".
  • העוסקים בספורט מזיעים יותר ובלוטות הזיעה שלהם נוטות להיות גדולות יותר.
  • האדם הממוצע מזיע בין 0.1 ל-0.5 מ"ל לשעה.
  • כ-1% מהזיעה היומית הינו מבית השחי.

*הסקר בוצע באמצעות חברת המחקרShiluv I²R, בקרב 500 גברים ונשים דוברי עברית בני 18 ומעלה, במדגם ארצי, אקראי ומייצג של האוכלוסייה היהודית הבוגרת, במסגרת סקר אומניבוס אינטרנטי שנערך ב-24 לפברואר 2016.

חזרה לתחילת הדף