לדלג ל תוכן

חדש: Dove פרח האדמונית

פורסם:

Dove משיקה תחליב רחצה בניחוח פרח האדמונית

דאב פרח האדמונית

המתווסף לסדרת תחליבי הרחצה עם טכנולוגיית Nutrium Moisture

Dove ממשיך לשדרג את חווית המקלחת ומשיק מוצר חדש בניחוח פרח האדמונית שמתווסף לסדרת תחליבי הרחצה של Dove עם טכנולוגיית Nutrium Moisture. נוסחה זו מכילה מרכיבי הזנה טבעיים לעור* וריכוז גבוה של חומרי לחות, המסייעים להגנה מפני יובש והשפעות הסביבה ומותירים עור רך ונעים יותר כבר מהמקלחת הראשונה**.

ניחוח תחליב הרחצה החדש, בניחוח פרח האדמונית, נרקח על ידי אן גוטליב, שחתומה על יצירת ניחוחות לבשמים מובילים של מותגים כ-Dior, מארק ג'ייקובס וקלווין קליין. ניחוחו החם והרך של תחליב הרחצה שיצרה גוטליב, לצד הריכוז הגבוה של חומרי לחות, מייצרים חווית מקלחת מפנקת ומזינה.

פרח האדמונית (Peony) שפורח בעיקר באירופה ובאזורים הרריים מגיע בשיאו לפריחה גדולה וריחנית. פריחתה הגדולה והיפה הפכה את האדמונית לחביבה על כוכבות כמו דרו בארימור, לילי אלן וניקול ריצ'י, שבחרו בה לזר כלולותיהן. בישראל ניתן למצוא בטבע את האדמונית בתצורתה המקומית, אדמונית החורש, שפורחת עם בוא האביב ולמשך שבועיים בלבד בהרי הגליל.

בסדרת תחליבי הרחצה של Dove7 מוצרים: תחליב רחצה מזין Deeply Nourishing, תחליב רחצה בניחוח מלפפון ותה ירוק, תחליב רחצה למגע רך כמשי, תחליב רחצה בתוספת חלב קוקוס ועלי יסמין, תחליב רחצה בניחוח קרם פיסטוק ומגנוליה, תחליב רחצה בניחוח מנדרינה ותפוז ותחליב רחצה בניחוח אדמונית.

התחליב החדש יושק בשני גדלים (750 מ"ל ו-500 מ"ל). ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם.

*מועשר ב-STEARIC ACID חומר הזנה הנמצא בשכבת ההגנה של העור באופן טבעי.

** בהשוואה לעור לפני מקלחת.

חזרה לתחילת הדף