לדלג ל תוכן

ליפטון, מותג התה המוביל בעולם

פורסם:

משיק שני טעמים חדשים בסדרת התה הירוק: תה ירוק ארל גריי תה ירוק נענע מרוקאית

ליפטון תה ירוק

ליפטון, מותג התה המוביל בעולם מבית יוניליוור, משיק לרגל החורף שני מוצרים חדשים בסדרת התה הירוק, בטעמים קלילים ההופכים את חוויית השתייה לנעימה ומהנה במיוחד: תה ירוק ארל גריי ותה ירוק נענע מרוקאית.

תה ירוק ארל גריי מביא את חווית השתייה של טעם הברגמוט העמוק לצד יתרונות התה הירוק. התה הירוק בטעם נענע מרוקאית מבוסס על התה המרוקאי המסורתי בו נעשה שימוש בעלי תה ירוק המשולבים עם עלי נענע. תיוני ליפטון תה ירוק נענע מרוקאית מכילים 40% עלי נענע.

תה ירוק ארל גריי ותה ירוק נענע מרוקאית מצטרפים אל סדרת התה הירוק של ליפטון שמונה את טעמי התה האהובים על הצרכן הישראלי: תה ירוק קלאסי, תה ירוק עם נגיעות לימון ותה ירוק עם נגיעות יסמין.

התה הירוק של ליפטון מכיל עלי תה אשר לא עברו תסיסה ויובשו בעודם ירוקים, הוא תורם לאספקת נוזלים לגוף ומדורג במקום השני כמשקה המרווה ביותר לאחר המים. מומלץ לשתות אותו באופן קבוע כחלק מתזונה נכונה ואורח חיים בריא.


הידעת?

  • ישראל היא המדינה היחידה בעולם בה יש העדפה לתה ירוק על פני תה שחור.
  • על פי מחקרים, לשתייה של 2-3 כוסות תה ביום, השפעה חיובית על בריאות הלב וכלי דם.
  • תה ירוק הוא תה שעבר חמצון מינימלי בתהליך העיבוד, בשונה מתה שחור שעובר חמצון מלא. תהליך זה מאפשר למרבית הפלבונדואידים הנמצאים בתה לשרוד, והם אלו המעניקים לו את טעמו וצבעו.
  • קיים קשר בין שתיית תה וצריכת פלבונואידים לבין השפעה חיובית על לחץ הדם, רמת הכולסטרול בדם, דלקות והורדה של הנזק חמצוני בגוף.
  • תה הוא מקור למים, קפאין ו-L תאנין – תרכובות אשר הוכחו כבעלות השפעה חיובית על החשיבה המנטלית ועל מצב הרוח.
  • תה הינו מקור מצוין לפלואוריד המסייע בשמירה על בריאות השן.

ניתן להשיג ברשתות השיווק

חזרה לתחילת הדף