לדלג ל תוכן

בשורה משמחת לאוהבי המתוק מגלידת שטראוס

פורסם:

גלידת שטראוס פותחת את עונת הגלידות עם בשורה משמחת ומפתיעה לאוהבי המתוק: משיקה טילון קליק וסדרת גלידות בטעמים חלומיים: קליק, לוטוס וקרמבו.

גלידת שטראוס מבית יוניליוור, מובילת שוק הגלידה בישראל, פותחת את עונת הגלידות של 2016 ומשיקה טילון קליק וסדרת גלידות ב-3 טעמים חלומיים ומפתיעים שישראלים אוהבים: קליק, לוטוס וקרמבו.

המותג קליק מבית יוניליוור, מותג חטיפי השוקולד המוביל בישראל והאהוב על בני הנוער, מתרחב ומגיע אל מקררי הגלידה גם כטילון אישי וגם כגלידה משפחתית:

טילון קליק בטעם וניל עם וופל, צימקאו וכדורי דגנים פריכים מצופים שוקולד חלב ושוקולד לבן.

גלידת קליק MINIS בטעם וניל עם ריפל בטעם שוקולד ופצפוצים פריכים מצופים שוקולד חלב ושוקולד לבן.

לוטוס, מותג העוגיות המפנקות עם הטעם הייחודי שהפכו להיות חלק מעולם הקינוחים, מגיע גם הוא אל מקרר הגלידה. גלידת לוטוס בטעם וניל עם ריפל בטעם קרמל ושברי עוגיות לוטוס.

בנוסף, גלידת שטראוס, יצרנית הקרמבו הפופולארי והאהוב, משיקה את קינוח החורף האולטימטיבי בפורמט גלידה, כך שכבר לא צריך להתגעגע ולחכות עד לחורף הבא כדי ליהנות מטעם הקרמבו.

Ice cream in a variety of flavors

ניתן להשיג את טילון קליק בחנויות הנוחות ובקיוסקים, ואת הגלידות המשפחתיות בטעמי קליק, לוטוס וקרמבו ברשתות השיווק באריזת ליטר.

יוניליוור ישראל הינה אחת מ-5 החברות המובילות בארץ למוצרי צריכה הנמצאת בשליטת קונצרן יוניליוור האנגלו-הולנדי ומעסיקה בישראל למעלה מ-2,000 עובדים במטה החברה ובארבעה אתרי ייצור. בין המותגים המובילים של יוניליוור: תלמה, קנור, ליפטון, הלמנס, מזולה, בלו בנד, קליק, בייגל בייגל, גלידת שטראוס, דאב, רקסונה, אקס, קליר, בדין, סיף, פינוק ועוד.

חזרה לתחילת הדף