לדלג ל תוכן

המותג וזלין משיק: סדרת ספריי תחליב גוף לשיקום העור היבש

פורסם:

עם תחילתו של החורף, המותג וזלין מבית יוניליוור משיק סדרה של 3 מוצרים חדשים - ספריי תחליב גוף - המעניקים לחות ומסייעים בשיקום העור היבש.

תחליב הגוף, המגיע באריזת ספריי, מאפשר התזה ממושכת ופיזור אחיד של התחליב על העור. התחליב נספג בשניות ללא תחושת דביקות ושמנוניות לאחר השימוש, ומותיר את העור רך ונעים.

המוצרים בסדרה:

  • ·Essential Healing– לשיקום עמוק*
  • ·Cocoa Radiant– עם חמאת קקאו
  • ·Aloe Soothe– עם תמציות אלוורה

יותר מ-130 שנה עוסק המותג וזלין בחקר תחום העור ובדרכים לשמירה עליו, ובהתאם לזאת מפתח ומציע מוצרים התורמים לשמירה על בריאותו וחיוניותו של העור. השקת המוצרים החדשים מהווה צעד נוסף בביסוס המותג בעולם תחליבי הגוף.

לדברי עדה גיל, מנהלת שיווק תחום טיפוח העור ביוניליוור ישראל: "בזמן שאנחנו שואפים להקפיד על תזונה נכונה, שתייה, ספורט וטיפוח עור הפנים, רובנו לוקחים את עור הגוף שלנו כמובן מאליו וכמעט שאיננו מעניקים לו את הטיפול לו הוא זקוק. שימוש יומי בתחליב גוף מזין את העור במרכיבי לחות ומחזיר לו את הגמישות והמראה הבריא. אף על פי כן, נשים רבות מציינות כי הן נמנעות משימוש יום-יומי בתחליב גוף עקב הזמן הנדרש למריחת תחליב הגוף על העור, ובשל תחושת הדביקות והשמנוניות שנותרת לאורך זמן.

תחליבי הגוף החדשים של וזלין בפורמט ספריי מעניקים חוויה רעננה ומיוחדת. באמצעות התזה קלה ומריחה מהירה על העור, התחליב נספג בשניות ואיננו משאיר תחושת דביקות ושמנוניות. כך נותן המוצר מענה לשגרת היום העמוסה שלנו, ומאפשר לעור שלנו לקבל את הלחות לה הוא זקוק."

הוראות שימוש: להחזיק את המיכל כ-10 ס"מ מהגוף, להתיז בתנועה מתמשכת ולמרוח על העור. ספריי תחליב גוף וזלין מיועד לשימוש יומיומי.

מוצרי ספריי תחליב הגוף של וזלין מצטרפים לסדרת המוצרים הקיימת של וזלין - וזלין פטרוליום ג'ל, תחליב גוף וזלין לעור יבש, תחליב גוף וזלין אלוורה ותחליב גוף וזלין לעור יבש במיוחד.


A series of Vaseline spray

להשיג ברשתות השיווק והפארם.

*ברמת שכבת העורepidermis

יוניליוור ישראל הינה אחת מ-5 החברות המובילות בארץ למוצרי צריכה הנמצאת בשליטת קונצרן יוניליוור האנגלו-הולנדי ומעסיקה בישראל למעלה מ-2,000 עובדים במטה החברה ובארבעה אתרי ייצור. בין המותגים המובילים של יוניליוור: תלמה, קנור, ליפטון, הלמנס, מזולה, בלו בנד, קליק, בייגל בייגל, גלידת שטראוס, דאב, רקסונה, אקס, קליר, בדין, סיף, פינוק ועוד.

חזרה לתחילת הדף