לדלג ל תוכן

מהפכת הסוכר של תלמה

פורסם:

כחלק מהמחויבות לבוקר טוב יותר, תלמה מובילה את מהפכת הסוכר בדגני הבוקר. מטרת המהלך היא לאפשר לצרכנים ליהנות מדגני הבוקר האהובים והטעימים של תלמה, רק עם פחות סוכר, ולהקל עליהם בקבלת החלטות תזונתיות מושכלות באמצעות סימון אריזות באופן קל ונוח להבנה.

מהפכת הסוכר של תלמה החלה כבר ב-2012, מתוך שאיפה לקבוע סטנדרט חדש בעולם דגני הבוקר. במסגרת המהלך המתמשך, תלמה הפחיתה וממשיכה להפחית סוכר באופן הדרגתי במוצרי הדגנים השונים, וכן להשיק מוצרים חדשים עם כמות נמוכה יחסית של סוכר.

תהליך הפחתת הסוכר נמצא לקראת סיום, ועד הרבעון הראשון של 2018 כל המוצרים (למעט כריות) יכילו בין אפס לכפית וחצי סוכר למנה (30 גרם) בלבד. בהשוואה ל-2012, כבר היום ניתן ליהנות משוגי, המכיל 34% פחות סוכר, קוקומן כדורים, המכיל 40% פחות סוכר, ברנפלקס, המכיל 14.8% פחות סוכר, וקורנפלקס עם נגיעות דבש, המכיל 26.4% פחות סוכר.

בנוסף לכך, וכחלק מהחזון לייצר שקיפות ולהנגיש את המידע, תלמה מאפשרת לצרכנים לדעת כמה סוכר יש בכל מוצר. זאת באמצעות סימון כמות הסוכר באופן ברור ובולט בחזית כל אריזות דגני הבוקר. הסימון נעשה באמצעות אייקונים של כפיות סוכר, שמאפשרים לצרכנים לעשות את הבחירה המתאימה ביותר עבורם ועבור בני משפחתם.

Thelma packagingהסימון מתייחס לסך הסוכרים במנה ולא רק לסוכר המוסף, כשבחזית אריזות דגני הבוקר מסומנים גם רכיבים חיוניים, כגון סיבים תזונתיים ודגנים מלאים.
* מנה = 30 גר’ מנת דגנים, כפית סוכר = 5 גר’

חזרה לתחילת הדף