לדלג ל תוכן

יוניליוור משיקה פלטפורמת בינה מלאכותית חדשה לניוד ופיתוח עובדים

פורסם:

חברת מוצרי הצריכה הבינלאומית, יוניליוור, הודיעה היום (ג' 26.6) על כניסתה של מערכת חדשה Flex Experiences המאתרת עובדים בתוך החברה באמצעות כישוריהם ומסייעת להם למצוא את הצעד הבא שלהם בקריירה בחברה. זאת, באמצעות פלטפורמת בינה מלאכותית (AI) המזהה הזדמנויות פתוחות המותאמות אישית לכישורי העובד בתוך החברה ובזמן אמת.

Flex logo

יוניליוור מעודדת את העובדים שלה להתפתח ולשפר את היכולות שלהם דרך למידה וצמיחה לכיוונים חדשים. פלטפורמת FLEX Experiences מציעה לעובדי החברה הזדמנויות לפיתוח ומימוש הפוטנציאל שלהם במקום העבודה. באמצעות טכנולוגיית ה-AI, יכול הארגון ללמוד על כישורי העובדים, חוויות העבר והשאיפות העתידיות שלהם. בהתאם, מציעה להם המערכת סוגים שונים של הזדמנויות פיתוח המותאמות עבורם באופן אישי במגוון הפרויקטים של החברה ברחבי העולם: פרויקטים זמניים, מנטורינג ומשרות בתחומים חדשים בתוך החברה, שיספקו ערך מוסף ואמביציה לקריירה שלהם. עובדים אלו יוכלו למנף הזדמנויות של צמיחת קריירה אופקית, במקביל להתקדמות אנכית מסורתית בארגון.

טכנולוגיית ה-InnerMobility מופעלת על ידי חברת Gloat, סטארט אפ ישראלי שעבד בשיתוף פעולה הדוק עם יוניליוור על מנת ליצור את הפלטפורמה. במהלך השנה האחרונה מוטמעת הפלטפורמה בארגון עם יותר מ -20,000 עובדים וב-90 מדינות בהן פועלת יוניליוור. בחודשיים האחרונים בלבד, נצברו בפלטפורמת FLEX Experiences בארגון כ-60,000 שעות של עובדים קיימים, דבר שהביא להגברת מעורבות העובדים ותחושת הסיפוק שלהם. הטמעת המערכת עבור כלל עובדי החברה צפויה להסתיים עד שנת 2020.

ירון וולס, סגן נשיא, משאבי אנוש יוניליוור העולמית, אמר כי יוניליוור מגדירה מחדש את עתיד עולם העבודה. היא יוצרת ארגון גמיש, מרושת, מגוון ומכליל, המושך את הכישרונות הטובים ביותר ומעורר את התשוקה והמחויבות של אנשיה לארגון. חלק מהחזון שלנו נוגע בטיפוח תרבות חלוצית. אנחנו מאפשרים דרכים חדשות של עבודה, על מנת להרוויח גישה למיומנויות הטובות ביותר ולרעיונות העסקיים הזמינים, בתוך ומחוץ לארגון. הטכנולוגיה החדישה מעניקה לעובדים גמישות שמאפשרת זיהוי הזדמנויות ברחבי העסק, פיתוח מיומנויות חדשות וצבירת חוויות משמעותיות לעתיד המקצועי. אנו מאמינים שהאנשים שלנו הם הרבה יותר מאשר 'בעלי תפקיד'. אם האנשים שלנו ישגשגו, אנחנו כחברה נשגשג."

דניאל שני, סמנכ"ל משאבי אנוש ביוניליוור ישראל: "עולם התעסוקה משתנה וכדי להמשיך להוביל אנחנו חייבים לאמץ גישה חדשה באופן שבו אנחנו מסתכלים על קריירות ואנשים. אנחנו מתרחקים מהגדרות התפקיד המסורתיות והיצמדות לתקנים וסוגי העסקה מגבילים, ובמקום מתמקדים בצרכי החברה וביכולות הנדרשות ברמת הארגון ובמקביל מאפשרים לאנשים שלנו לנווט את דרכם במסלולי קריירה חדשים, לפתח יכולות חדשות ולהיות עדכניים וברי העסקה בעידן שבו שינוי הוא הנורמלי החדש. אני גאה להיות שותפה להקמה ולהובלה של פרוייקט גלובלי כל כך משמעותי ביוניליוור ובעולם התעסוקה בכלל, שנולד בישראל וכולל שיתוף פעולה עם סטארטאפ ישראלי. מעבר לעולם חדש של הזדמנויות שנפתח בחברה, המערכת מתאימה לכל ארגון ולמעשה פותחת ערוץ נוסף של בחינת שיתופי פעולה גם בין חברות".

בן ראובני, מנכ"ל חברת Gloat הוסיף: "בעולם העבודה התחרותי של היום, הניידות הפנימית היא קריטית. 94% מהעובדים אומרים שהם יישארו זמן רב יותר בחברה שמשקיעה בקריירה שלהם ובכך מעידים על ניוד פנימי ככלי האולטימטיבי לצמיחה ארגונית. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם יוניליוור במהלך השנה האחרונה, על מנת לספק פלטפורמה מהפכנית לעובדיהם, שתאפשר להם לבנות את הקריירה שלהם בתוך החברה, תוך שהם ממשים את הפוטנציאל האישי שלהם. שיתוף הפעולה עם יוניליוור היה קריטי כדי להבטיח שאנחנו, כסטארט אפ צומח, נצליח להטמיע את המוצר באופן אפקטיבי בקרב הצוותים העסקיים וצוותי משאבי האנוש בחברה. אנו מצפים להמשיך לתמוך בהטמעת המוצר שלנו באתרים השונים של יוניליוור ברחבי העולם.

הטמעת מערכת FLEX Experiences התאפשרה באמצעות Unilever Foundry, 'החממה של יוניליוור' לחדשנות באמצעות שיתופי פעולה עם הסטארטאפים המובילים והחדשניים בעולם.

Unilever Foundry, מעניק הזדמנות ייחודית לסטארטאפים לעבוד עם המותגים הבינלאומיים של החברה, להתנסות בטכנולוגיות חדשות ולקיים פיילוט ביעילות רבה יותר. למידע נוסף אודות Unilever Foundry : foundry.unilever.com

חזרה לתחילת הדף