לדלג ל תוכן

ללא ניסויים בבעלי חיים- הצצה לעבודת מדעני יוניליוור

פורסם:

צפו בסרטון כדי לראות איך המדענים שלנו מובילים את תחום פיתוח השיטות החלופיות ומשתפים את עבודתם בעולם.

Two scientists at one of Unilever’s R&D centres looking at a screen. Both are women

למעלה מ-30 שנה שאנחנו ביוניליוור מפתחים ומשתמשים במגוון גישות חלופיות בכדי להעריך את בטיחות המוצרים שלנו. ארגון PETA הבינלאומי (הארגון המוביל לרווחה וטיפול אתי בבעלי חיים) מציין את יוניליוור כאחת מחמש חברות בלבד שפועלות לשינוי רגולטורי בתחום במטרה שכלל מדינות העולם יכירו בבדיקות בטיחות מוצר על סמך שיטות שלא מצריכות ניסויים על בעלי חיים.

כעת, סרט חדש שהופק על ידי BBC StoryWorks , מעניק לקהל ברחבי העולם הצצה אל המרכז לבטיחות ואיכות הסביבתי העולמי שלנו (Global Safety and Environmental Assurance Centre -SEAC), והוא כולל מדענים שלנו המדברים על מחויבותם המשותפת לעבודה חשובה זו.

"אני נלהב מכך שהתפתחויות במדע אינן מצריכות ניסויים בבעלי חיים", אומר המדען לבטיחות המוצר ג'ורג'יה ריינולדס, בסצנת הפתיחה בסרט.

"זה ממש מרגש לדעת שלדברים שאני עושה בעבודה יש השפעה עצומה מבחינת הדרך בה צועד המדע."

"המדע שאנחנו עושים הוא חדשני באמת, ושקיפות במדע להבטחת בטיחות המוצרים שלנו מוכיחה שניסויים בבעלי חיים אינם קריטיים, מול הגישות האחרות".

עבודת המחקר שלנו, מוצגת גם היא בסרט, כאשר מומחים חיצוניים – כולל מומחי בתחום הטוקסיקולוגיה מאוניברסיטת קיימברידג' - מכירים בתרומתה של יוניליוור לקידום האמון הבינלאומי בשיטות בדיקה שאינן כוללות ניסויים בבעלי חיים.

"המחקר שנערך על ידי יוניליוור הוא בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומוערך ברמה הבינלאומית", אומר ד"ר טימותי אלן מקיימברידג'. "זו תקוותנו כי ניתן להשתמש בשיטות והכלים אותם מפתחת יוניליוור בתחומים אחרים ברחבי העולם."

הסרט הוקרן בהקרנת בכורה ביוני באירוע וירטואלי של איגוד הקוסמטיקה האירופי. זהו אחד מתוך 24 סרטים שהופקו על ידי BBC StoryWorks המציעים מבט מאחורי הקלעים כיצד תעשיית הקוסמטיקה והטיפוח האישי משפרים את חייהם של אנשים, תומכים בסביבה ובכדור הארץ ומשפרים מוצרים.

לצפייה בסרטונים של הפרוייקט ניתן להכנס ללינק: https://essentialsfordailylife.cosmeticseurope.eu/

חזרה לתחילת הדף