לדלג ל תוכן

גם השנה: יוניליוור העולמית בראש הרשימה של החברות המובילות בעולם בקיימות

פורסם:

בפעם ה-12 ברציפות: מעל 700 מומחים עולמיים הציבו אותנו בראש רשימת החברות המובילות בעולם בשילוב תחומי בראש רשימת החברות המובילות בעולם בשילוב תחומי הקיימות באסטרטגיה העסקית שלהן!

חלק ממותגי יוניליוור בישראל

מדי שנה, מאות מומחים מרחבי העולם לוקחים חלק בסקר שמדרג את החברות המובילות בעולם בנושא קיימות. הסקר מתבצע על ידי החברות GlobeScan ו- ERM.

מעל 700 מומחי קיימות מ-73 מדינות שונות השתתפו גם השנה בסקר. המומחים, שמגיעים מהאקדמיה, מהמגזר העסקי, ממשרדים ממשלתיים, מהתקשורת ומארגוני מגזר שלישי, התבקשו למנות את שלוש החברות שלדעתם מגלות את המחויבות הגדולה ביותר לשילוב קיימות באסטרטגיה העסקית שלהן.

גם השנה, 2022, בפעם ה-12 ברציפות, מוקמנו במקום הראשון, כשאיתנו בעשירייה המובילה נמצאות ענקיות עולמיות אחרות ובהן איקאה, מיקרוסופט, טסלה, וגוגל.

אלן ג'ופ, מנכ"ל יוניליוור העולמית, אמר: "זוהי זכות עבורינו לקבל מפאנל בינלאומי של מומחים הכרה כמובילה עולמית בעסקים ברי-קיימא, המציבה את הקיימות בליבת האסטרטגיה העסקית שלנו. מיקומנו בצמרת רשימת GlobeScan, זו השנה ה-12 ברציפות, מסב לכולנו ביוניליוור תחושת גאווה גדולה, ומעודד אותנו להמשיך לבנות עסק אחראי, שמתרגם את המובילות שלנו בקיימות גם לביצועים פיננסיים מעולים".

מוזמנים לעיין בדו"ח המלא כאן

חזרה לתחילת הדף