לדלג ל תוכן

תכנית העתודה הניהולית של יוניליוור מגייסת נבחרת חדשה

פורסם:

“הגעתי לחברה דרך תכנית ה-UFLP, תכנית העתודה הניהולית לבוגרי אקדמיה של יוניליוור, והשתלבתי במסלול של משאבי האנוש", מספרת צליל הובר. "מסלול ההכשרה של התכנית הוא מעין מסלול סיירת עילית שנמשך כ-3 שנים. במהלכן, עוברים בין תפקידים שונים בחברה ובין חטיבות כדי להעמיק את ההיכרות ולקבל כלים מקצועיים וניהוליים מהותיים".

משתתפי התכנית הניהולית

בוגרי תואר ראשון ושני מכירים היטב את האתגר של סיום הלימודים והחיפוש אחרי המשרה הראשונה, שתפתח להם דלת לעתיד מקצועי וקריירה מצליחה. ללא ניסיון מעשי בכלל, קשה להשתלב בחברה רצינית ולהגיע לתפקיד משמעותי. תכנית ה-UFLP מציעה תפקיד ראשון מאתגר בשוק העבודה עם אופק מנהיגותי בשנים הבאות בחברה. המועמדות.ים זוכים.ות בהכשרה מקצועית ואישית מעמיקה, ליווי אישי וחניכה, והתנסות בחטיבות השונות בחברה, בדרך לתפקידי ניהול משמעותיים.

"המסלול הזה אפשר לי להתנסות בהדרכה ופיתוח ארגוני, בגיוס, בתשתיות משאבי אנוש, ואף להוביל תהליכים בתחומי השוויון, הגיוון וההכללה שמאוד קרובים לליבי", מוסיפה צליל. "הרוטציות אפשרו לי להכיר את החברה לעומק מזוויות שונות וגם ללמוד לא מעט על עצמי ועל היכולות והשאיפות שלי להמשך הדרך. לאחרונה, לאחר שנתיים כחלק מצוות משאבי אנוש, ביקשתי להתנסות בתחום אחר, עברתי לרוטציה בצוות הדיגיטל בחטיבת המכירות".

הקבלה לתכנית כוללת מספר שלבי מיון: ראשית, מוצגים משחקים קצרים שמטרתם לבחון את היכולות הקוגניטיביות, הרגשיות והחברתיות של המשתתפות.ים. לאחר מכן, מתקיים ראיון וידאו הכולל סימולציות ושאלות שונות, עליהן המתמודדות.ים מתבקשים לענות. לבסוף, נערך מפגש הערכה אינטראקטיבי שבוחן מענה לבעיות עסקיות שונות, ומתקיים שיח עם מנהלות ומנהלים בכירים ועם הנהלת החברה. המשתתפות והמשתתפים שצולחים את כל השלבים – מתקבלים לתכנית.

גם אור זגול, שתפקידה כיום בחברה הוא ראש צוות באגף התכנון, היא בוגרת של תכנית ה-UFLP. "אני מרגישה שביוניליוור יש לי המון אפשרויות להתפתח. גם היום, אחרי כמעט 4 שנים בחברה, אני ממשיכה לצבור ידע וללמוד", היא משתפת, "אני מאוד שמחה שהגעתי לכאן. אם אתם אנשים שאוהבים ללמוד, להשפיע, ולהוביל בחברה מובילה - זה המקום בשבילכן.ם. אני ממליצה בחום להצטרף לתכנית".

תכנית ה-UFLP נותנת הזדמנות חד פעמית להתפתח מקצועית בדרך לתפקידי ניהול בכירים. רבות ורבים שסיימו אותה והצטרפו אל יוניליוור, הגיעו תוך מספר שנים לתפקידי מפתח בחברה ומחוצה לה והתפתחו במסלול של ניהול בכיר.

רוצים להצטרף לנבחרת הזו? מוזמנים לקרוא עליה עוד ולשלוח קורות חיים.

UFLP - התוכנית להכשרת Unileaders

חזרה לתחילת הדף