לדלג ל תוכן

אלופות ואלופים בדרכים!

פורסם:

מותג דגני הבוקר "קורנפלקס של אלופים" של תלמה יצא במיזם חדש של פעילות ספורטיבית בקרב משפחות המפונים מהדרום ומהצפון.

ילדים רצים בפעילות ספורטיבית לכיוון לינוי אשרם ושאר המדריכים. רואים בתמונה את צוות הצילום ואת אביזרי הספורט שהביאו מהניידת כמו קונוסים ושערי כדורגל קטנים.

בעקבות המלחמה והשפעתה על עשרות אלפי משפחות שפונו מבתיהן ושוכנו במרכזי מפונים ובתי מלון ברחבי הארץ, החליטו בתלמה לצאת במיזם חדש: "אלופות ואלופים בדרכים".

המיזם החדש הוא למעשה גלגול עדכני של המיזם הוותיק "משפחות של אלופים", שהוא שיתוף פעולה שמתקיים כבר כמה שנים בין תלמה והחברה למתנ"סים, במטרה לעודד משפחות בישראל לנהל אורח חיים פעיל. זאת באמצעות פעילות ספורטיבית משותפת להורים ולילדים והדרכה לתזונה מאוזנת.

האתגר הנוכחי היה להתאים את הפעילות הוותיקה לשגרת החיים שהתהפכה ללא היכר ולעובדה שעשרות אלפי משפחות נאלצות לשהות במגורים זמניים, הרחק מבתיהן. לשם כך עלה המיזם הוותיק על גלגלים: רכב ספורט מיוחד של תלמה אובזר בציוד ספורט חדש ומגוון, אוייש בצוות מקצועי והגיע אל מרכזי המפונים. במסגרת המיזם התקיימה פעילות ספורטיבית חווייתית, ששימשה כהפוגה בזמן שגרת החירום ותמיכה במשפחות. הפעילות הותאמה ונבנתה כך שתתאים לכל משפחה, כמו גם לא.נשים וילדים.ות עם מוגבלות.

"זה פרויקט מהמם, הוואן הזה מסתובב בכל רחבי הארץ, בכל המקומות שבהם נמצאים המפונים, וגורם להם להשתחרר קצת ולהזיז את עצמם." סיפרה לינוי אשרם האלופה האולימפית ושגרירת המותג "קורנפלקס של אלופים" שפגשה את ילדי המשפחות והעבירה להם פעילות יחד עם צוות המדריכים. עוד היא אמרה: "פעילות ספורטיבית היא הדבר הכי טוב שאפשר לעשות, וזה נכון במיוחד בתקופה הזאת. אנחנו רואים איך הפעילות עוזרת למפונים להוציא את השמחה החוצה, וגם בתקופה הקשה הזאת קצת לחייך, קצת לשמוח וקצת לצחוק".

"במלון בנוה אילן נמצאות משפחות שפונו משוקדה וממושבים בדרום. הן שוהות כאן מתחילת המלחמה ועתידות להישאר פה עוד כמה שבועות לפחות, ואני מקווה שהפעילות שלנו עוזרת להן להפיג קצת את המתחים שעמם הן מתמודדות." אמרה נגה בנר סוארי, סמנכ"לית שיווק ביוניליוור המנהלת את תחום המזון והטיפוח האישי.

במהלך החודשים נובמבר עד פברואר הגיע הניידת לריכוזי מפונים בכל רחבי הארץ, בין היתר כמענה לבקשות של קהילות המפונים עצמן. המיזם מתקיים במסגרת פעולות ה-purpose, הייעוד, של תלמה, ומשקף את תפיסת הקיימות של יוניליוור, שלפיה עסקים משגשגים כשיש להם ייעוד וכשהם מעורבים ביצירת אימפקט חיובי בחברה ובקהילה שבה הם פועלים.

לינוי אשרם והמדריכים
קרדיט צילום: לירון מולדובן
חזרה לתחילת הדף