חדשנות נוספת מיוניליוור: בייגל בייגל בהשקה חדשה


Replace this image

בייגל בייגל, מותג הבייגלה המוביל בישראל, מרחיב את סדרת המוצרים מחיטה מלאה ומשיק בייגלה דקים דקים 100% חיטה מלאה בטעמי מלח ים ושומשום.

בייגל בייגל, מותג הבייגלה המוביל בישראל מבית יוניליוור, מרחיב את סדרת המוצרים מחיטה מלאה, ומשיק את בייגלה דקים דקים 100% חיטה מלאה בשני טעמים- מלח ים ושומשום. בייגלה דקים דקים 100% חיטה מלאה עשיר בסיבים תזונתיים , אפוי וללא כולסטרול ועדיין שומר על הטעם והפריכות האהובים. 

זהו המוצר היחיד בקטגוריית הבייגלה בישראל העשוי 100% חיטה מלאה (מסך הקמחים) וכתוצאה מכך הוא עשיר בסיבים תזונתיים המסייעים לתהליך העיכול ותורמים לתחושת שובע. בשנים האחרונות מסתמנת עלייה בסגמנט הבריאות בעולם החטיפים ובבייגלה בפרט. 

הדרישה של הצרכנים למוצרים אפויים, המכילים קמחים מלאים נמצאת במגמת עלייה מתמדת*. באופן כללי ניתן לראות כי צרכנים עוברים לצרוך יותר ויותר מוצרים העשויים מקמח חיטה מלאה במגוון קטגוריות.

סדרת בייגלה דקים דקים 100% חיטה מלאה יוצאת לשוק לאחר תהליך פיתוח ממושך, שבמהלכו הצליחו בבייגל בייגל לפצח את הקושי הטכנולוגי שבייצור מוצר דק, פריך וטעים מאוד, שעומד בשורה אחת עם מוצרי בייגלה מקמח לבן, אך עשוי מ – 100% חיטה מלאה. 

שני הטעמים של בייגל בייגל "דקים דקים 100% חיטה מלאה" מצטרפים למשפחת המוצרים מחיטה מלאה של בייגל בייגל –שמיניות חיטה מלאה עם מלח ומקלות חיטה מלאה עם שומשום. את סדרת דקים דקים 100% חיטה מלאה ניתן להשיג באריזות 300 גרם בכל רשתות השיווק ובמחיר זהה לשאר מוצרי סדרת דקים דקים.

*על פי נתוני נילסן, מאי 2014

קרא עוד בנושאים אלה

חזרה למעלה

התחברו אלינו

נשמח שתעקבו אחרינו ולהיות בקשר עם מי שמתעניין בעתיד בר קיימא.

צרו קשר

צרו קשר עם יוניליוור, מצאו צוותי מומחים ומיקומי משרדים ברחבי העולם.

ליצירת קשר