חדשנויות נוספות מיוניליוור, גלידת שטראוס בהשקות חדשות.

Replace this image

קורנטו, מותג הטילונים של גלידת שטראוס משיק 2 טעמים חדשים - קורנטו קלאסיק שוקו וקורנטו סופר דיסק וניל שוקו.

קורנטו, מותג הטילונים האהוב של גלידת שטראוס מבית יוניליוור מתחדש באריזות חדשות לכלל הסדרה ובנוסף משיק שני טילונים בטעמים חדשים ומפתיעים-

קורנטו קלאסיק שוקו - טילון בטעם שוקולד עם צימקאו, ריפל בטעם שוקולד, וופל ושברי אגוזי לוז מסוכרים.

קורנטו סופר דיסק וניל שוקו - טילון בטעמי שוקולד ווניל עם וופל, ציפוי עליון של שוקולד לבן ושברי אגוזי לוז מסוכרים .

המותג קורנטו הפונה לבני נוער, מתמקד השנה בעולמות תוכן של מוסיקה , SNACKS ואהבה ראשונה, ומוצא את הדרך לחבר בין השלושה לא רק דרך המוצר, אלא גם במפגש עם בני הנוער בעולמות התוכן הללו.

Replace this image

גלידת שטראוס ממשיכה להפתיע את הילדים ומשיקה שלגון מקס "פקמן" חדש - שרבט פרווה בטעם תות בננה בצורת הדמות "פקמן".

גלידת שטראוס מבית יוניליוור המובילה את שוק הגלידות בישראל , משיקה תחת המותג "מקס" שלגון "פקמן" חדש - שרבט פרווה בטעם תות בננה בצורת הדמות "פקמן" עם בובות איסוף של דמויות מהסדרה "פקמן והרפתקאות רוחות הרפאים".

"פקמן", הדמות המיתולוגית והאהובה על הילדים חוזרת ובגדול. על המסכים ניתן לראות כבר בימים אלו את סדרת הטלוויזיה "פקמן והרפתקאות רוחות הרפאים" הסדרה שכבשה את הילדים ברחבי העולם ועכשיו משודרת גם בישראל.

לאחרונה השיקו בגלידת שטראוס את התו התזונתי " במיוחד לילדים" - התו שמסמן להורים כי לשלגונים של "מקס" יש ערכים תזונתיים המותאמים לילדים: עד 110 קק"ל ליחידה, עד 3 גרם שומן רווי ליחידה ועד 20 גרם סוכר מוסף ל-100 גרם. גם השלגון הזה נכנס לפורטפוליו המוצרים של מקס המסומנים בתו התזונתי "במיוחד לילדים".

בנוסף, כל השלגונים של "מקס" מכילים חומרי טעם וריח וצבעי מאכל טבעיים בלבד ומאפשרים לילדנו שמירה על אורח חיים מאוזן, תוך הנאה משלגון גלידה טעים ומהנה.

בפורטפוליו השלגונים של מקס המסומנים בתו התזונתי "במיוחד לילדים" קיימים כבר היום שלגוני מטרה, פרוטי, אבטיח, מקס הפתעה ושלגון חדש נוסף- מקס סוכריות הקסם .

Replace this image

גלידת שטראוס משיקה טעם חדש: קרמיסימו סנדיי וניל תות

גלידת שטראוס מבית יוניליוור, מובילת שוק הגלידות בישראל, משיקה טעם חדש תחת המותג "קרמיסימו", המותג האהוב והמוביל בתחום הגלידה הביתית.

גלידת סנדיי וניל תות באריזה משפחתית הינה גלידת וניל טעימה וקרמית עם ריפל בטעם תות שדה ואגוזי לוז מסוכרים. טעם אמריקאי פופלארי בגרסה ממכרת וחוויה מושלמת.

השקת הטעם החדש מגיעה לאור הצלחת קרמיסימו סנדיי וניל עם ריפל בטעם שוקולד שהושק בתחילת העונה.

קרא עוד בנושאים אלה

חזרה למעלה

התחברו אלינו

נשמח שתעקבו אחרינו ולהיות בקשר עם מי שמתעניין בעתיד בר קיימא.

צרו קשר

צרו קשר עם יוניליוור, מצאו צוותי מומחים ומיקומי משרדים ברחבי העולם.

ליצירת קשר