סדרת תערובות לתיבול אורז מבית קנור


קנור, המותג הקולינרי המוביל מבית יוניליוור, מרחיב את סל הפתרונות למטבח ומשיק את: "רק להוסיף אורז", סדרת תערובות לתיבול אורז.

קנור, המותג הקולינרי המוביל מבית יוניליוור, מרחיב את סל הפתרונות למטבח ומשיק את "רק להוסיף אורז" – סדרת תערובות לתיבול אורז. 

בסדרה שלוש תערובות נפלאות לתיבול וגיוון אורז: עשבי תיבול, גזר וצימוקים ותערובת בסגנון מג'דרה (עדשים, בצל מטוגן וכמון). אורז הוא המנה הרביעית הפופולארית ביותר בישראל (על פי מחקר Dish penetration ). 

כשני שליש ממנות האורז המוכנות הן אורז לבן ושליש הוא אורז עם תיבול ותוספות. השקת סדרת מוצרים לתיבול אורז הייתה אך מתבקשת. תערובות התיבול החדשות מגיעות בשקית שתכולתה מיועדת לתיבול ל-1.5 כוסות אורז, הכמות הממוצעת שמכינים בבית. 

כל שצריך לעשות הוא להוסיף את תערובת התיבול לאורז בזמן הטיגון הקצר, להוסיף מים, ולבשל כרגיל. האורז ייצא מלא תוספות, נראה מצוין והטעם? מעולה! שימוש ב"רק להוסיף אורז" הוא פתרון אידיאלי לגיוון ושדרוג האורז. אשר חוסך את עבודת ההכנה הרבה הכרוכה במנת אורז עם תוספות: קיצוץ, שטיפה, השרייה, מדידה וכדומה. "רק להוסיף אורז", תערובות לתיבול אורז, מוצעות בשקיות של 35-55 גר'. 

מחיר מומלץ לצרכן: 6.49 ₪. להשיג בכל רשתות השיווק.

קרא עוד בנושאים אלה

חזרה למעלה

התחברו אלינו

נשמח שתעקבו אחרינו ולהיות בקשר עם מי שמתעניין בעתיד בר קיימא.

צרו קשר

צרו קשר עם יוניליוור, מצאו צוותי מומחים ומיקומי משרדים ברחבי העולם.

ליצירת קשר