1. ראשי
  2. ...
  3. חדשות ועדכונים
  4. מגנום חוגג 25 שנה

מגנום חוגג 25 שנה

מגנום בן 25

מגנום, אצולת הגלידה ואייקון התענוג והאיכות האולטימטיבי בקטגוריית הגלידות, חוגג השנה 25 שנים של תענוג עם צרכני המותג ברחבי העולם. מגנום הושק בעולם בשנת 1989 והיה לשלגון הפרימיום הראשון למבוגרים על מקל. מאז ועד היום, הפך לשלגון המענג והמפנק ביותר בקרב צרכנים רבים. גם השנה, ולרגל חגיגות ה-25, מגנום ממשיך לחדש עם מוצרים מפנקים במיוחד ומגיע לשיאים חדשים של תענוג.

גלידת שטראוס מבית יוניליוור גאה להשיק מוצר חדש במהדורה מיוחדת וחגיגית: מגנום וניל גנאש שוקולד בציפוי כסוף.

Replace this image

שלגון שמנת משובחת בטעם וניל עם ריפל בטעם גנאש, בציפוי שוקולד חלב מעולה ובציפוי כסוף. גלידת השמנת המשובחת עם הריפל העשיר וציפוי השוקולד המעולה מביאים לידי ביטוי את חווית הגלידה והשוקולד של מגנום במיטבה. הצבע הכסוף מעניק לשלגון אופי חגיגי ומתחבר במישרין לחגיגות 25 השנה. המוצרים החדשים מושקים באריזות כסופות וחדשניות שיחדיו מייצרים חוויה כוללת של תענוג.

ההשקה בישראל נערכת במקביל להשקת המוצר במדינות רבות ברחבי העולם, וכחלק מחגיגות 25 השנה למגנום, מוחלפת השפה העיצובית של כל אריזות מגנום ברחבי העולם וגם בישראל, הן במוצרים היחידתיים והן במאגדות. על האריזות החדשות מתנוסס אייקון "25 שנים של תענוג", לוגו מגנום בעיצוב חדשני עםM אייקונית ובולטת וגם המקלות מציינים את יום ההולדת למותג באמצעות המסר "יומולדת 25".

ניתן להשיג את מגנום וניל גנאש שוקולד כמוצר יחידתי ובמאגדת במוצר מיני. המוצר כשר לפסח, ובימות השנה הרגילים המוצר בכשרות הרב לנדא ורבנות עכו.

קרא עוד בנושאים אלה
חזרה למעלה

התחברו אלינו

נשמח שתעקבו אחרינו ולהיות בקשר עם מי שמתעניין בעתיד בר קיימא.

צרו קשר

צרו קשר עם יוניליוור, מצאו צוותי מומחים ומיקומי משרדים ברחבי העולם.

ליצירת קשר