1. ראשי
  2. ...
  3. חדשות ועדכונים
  4. הגלידות של מקס - "במיוחד לילדים"

הגלידות של מקס - "במיוחד לילדים"

גלידת שטראוס משיקה את תו הפרופיל התזונתי שיסמן את שלגוני מקס בעלי הערכים התזונתיים המותאמים לילדים

לוקחים אחריות על:

V קלוריות

V שומן

V סוכר

שלגוני מקס של גלידת שטראוס, עם בשורה חדשה בפתח עונת הגלידות הקרובה: כל שלגוני מקס המכילים עד 110 קק"ל למנה, עד 3 גרם שומן רווי למנה ועד 20 גרם סוכר מוסף ל-100 גרם יסומנו בתו הפרופיל התזונתי הבינלאומי של חברת יוניליוור "במיוחד לילדים" ובחודש מאי הקרוב תוכלו לראות אותו על גבי האריזות. 

שלגוני מקס של גלידת שטראוס נבנו בהתבסס על קריטריונים תזונתיים על מנת לאפשר לילדים ליהנות מהתזונה שלהם תוך שמירה על אורח חיים בריא ומאוזן. 

למשל קריטריון הקלוריות נקבע בהתבסס על הצריכה היומית הממוצעת של חטיפים בקרב ילדים בין הגילאים 6 עד 12 אשר צורכים סך הכל כ-1855 קלוריות ביום מתוכם 330 קלוריות הם בגין צריכת חטיפים. שלגון מקס מהווה שליש (ולעיתים אף פחות) מכמות קלוריות זו של חטיפים.

בפרוטפוליו המוצרים של מקס קיימים כבר היום שלגוני מטרה, פרוטי ואבטיח המוכרים והאהובים ואליהם יצטרפו השנה שלושה שלגונים חדשים:

Replace this image
מקס הפתעה - קרחון בטעם פירות עם הפתעה מתחלפת

מקס פק מן - קרחון בטעם תות בננה עם אוסף בובות מסדרת פק מן

מקס סוכריות הקסם - שלגון בטעם לימון וענבים בציפוי חלקי של שוקולד לבן וסוכריות קופצות.

כל שלגוני מקס עומדים כיום בתו התזונתי של יונילוור העולמית ובחודש מאי הקרוב תוכלו למצוא אותם עם התו התזונתי "במיוחד לילדים". בנוסף, כל השלגונים מכילים חומרי טעם וריח וצבעי מאכל טבעיים בלבד ומאפשרים לילדנו שמירה על אורח חיים בריא, תוך הנאה משלגון גלידה טעים ומהנה. 

האתגרים הטכנולוגיים שעמדו בפני חברת יוניליוור, במטרה לשלב בין כל המרכיבים התזונתיים במידה הרצויה, תוך שמירה על מרקם הגלידה וטעמה היו מורכבים. הסטנדרטיים הקפדניים שהציבה לעצמה חברת יוניליוור, מקנים את השילוב המושלם והרצוי בין טעם טוב, לבין מענה בריאותי ותזונתי מותאם במיוחד לילדים.

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות הנבחרות.

קרא עוד בנושאים אלה
חזרה למעלה

התחברו אלינו

נשמח שתעקבו אחרינו ולהיות בקשר עם מי שמתעניין בעתיד בר קיימא.

צרו קשר

צרו קשר עם יוניליוור, מצאו צוותי מומחים ומיקומי משרדים ברחבי העולם.

ליצירת קשר