פול פולמן, מנכ"ל יוניליוור העולמית, ביקר בישראל

 פול פולמן, מנכ"ל יוניליוור העולמית, ביקר בישראל במהלך הביקור פגש את הנשיא פרס

שיא הביקור הייתה פגישתם של פולמן וענת גבריאל, מנכ"ל יוניליוור ישראל, עם נשיא המדינה שמעון פרס. במפגש מעורר השראה דנו השלושה בתפקידן של החברות הגלובליות בחברה המודרנית ועל כך שבימים אלה סוגיות רבות הנוגעות לחייהם של אנשים ברחבי העולם, הן גלובלית יותר מאשר מקומיות. פולמן ופרס חולקים השקפה משותפת שחברות עולמיות גדולות צריכות לשחק תפקיד משמעותי בחיי אנשים ולהשפיע על חייהם במידה גדולה, לעתים קרובות אף יותר מממשלות. 

במהלך הפגישה הציג פולמן לנשיא פרס את חזון הקיימות של יוניליוור, תפקיד המותגים באסטרטגיה זו ומספר פרויקטים מקומיים כמו: "תפור עלי", - תכנית שעיקרה חינוך והקניית הרגלי תזונה נבונה ואורח חיים פעיל בקרב ילדים, בשיתוף משרד החינוך ומשרד הבריאות, "בעד עצמי"- תכנית חינוכית-חווייתית אשר מטרתה עידוד דימוי עצמי ודימוי גוף חיוביים בקרב בני נוער בשיתוף משרד החינוך ושיתוף הפעולה המתמשך עם עמותת עלם. 

הנשיא הודה למנכ"ל יוניליוור על פעילות החברה בארץ ואמר כי "אני שמח לשמוע על פתיחת מרכז פיתוח בישראל" בנוסף עודד הנשיא פיתוח בר קיימא אותו מקדמת מאוד החברה.

במהלך הפגישה אמר פולמן: "ישראל היא אחד משלושת המוקדים המובילים בעולם בחדשנות, ומובילה בתחומי הטכנולוגיה, המים, האנרגיה, החקלאות והרפואה. יוניליוור העולמית מזהה בישראל מרכז חדשני וחממה למחקר ופיתוח".

קרא עוד בנושאים אלה

חזרה למעלה

התחברו אלינו

נשמח שתעקבו אחרינו ולהיות בקשר עם מי שמתעניין בעתיד בר קיימא.

צרו קשר

צרו קשר עם יוניליוור, מצאו צוותי מומחים ומיקומי משרדים ברחבי העולם.

ליצירת קשר