גלידת שטראוס משיקה את עונת 2014

Replace this image

גלידת שטראוס מציגה חדשנויות מלהיבות: מגנום, מותג הדגל, חוגג 25 שנה ומשיק את "מגנום בראוניז", מותג הילדים הבינלאומי "מקס" עם קרחון חדש ופרופיל תזונתי המותאם לילדים, סולרו עם שני שלגונים חדשים ו"פרי בכל ביס", וטעם אמריקאי חדש בגלידת קרמיסימו.

עם פתיחת עונת הגלידות 2014, גלידת שטראוס מציגה מספר מוצרים חדשים ומלהיבים לקהל הצרכנים הישראלי, אשר יושקו בחלקה הראשון של העונה. עם מותגים מנצחים של גלידת שטראוס, גם בקיץ הזה מחכה לצרכנים חוויה קיצית טעימה וצוננת. קרן סער, מנהלת שיווק גלידת שטראוס: "גם בקיץ הקרוב צפוי הצרכן הישראלי ליהנות ממבחר עשיר ואיכותי של מוצרי גלידת שטראוס. 

כמובילי שוק הגלידות בישראל, אנו גאים לחדש בכל שנה עם מיטב המוצרים והטעמים החדשים, אלו שישדרגו את חווית אכילת הגלידה, בכל בית ובכל זמן. אנו בטוחים כי גם השנה, המוצרים החדשים שנוציא לשוק יזכו לחיבוק אוהב מקהל הצרכנים שלנו".

עולם הצריכה מחוץ לבית - "מגנום" ו"מקס" (כוכב הילדים)

בעונה הנוכחית, תמשיך גלידת שטראוס להרחיב את פעילותה בערוץ הצריכה "מחוץ לבית" (Out Of Home ) - החברה תמשיך להוביל את הערוץ, להגדיל את כיסוי השוק שלה ולהתקשר עם לקוחות קמעונאיים אסטרטגיים נוספים.

מגנום

מגנום, אצולת הגלידה ואייקון ה- pleasure והאיכות האולטימטיבי, חוגג השנה 25 שנים של תענוג עם צרכניו בכל העולם. מגנום הושק בעולם בשנת 1989 והיה לשלגון הפרמיום הראשון למבוגרים על מקל. מאז ועד היום, הפך לשלגון המענג והמפנק ביותר, האהוב ע"י רבים. 

גם השנה ולרגל חגיגות ה-25, מגנום ממשיך לחדש עם מוצרים מפנקים במיוחד, ומגיע לשיאים חדשים של תענוג. במסגרות חגיגות ה-25 לקיומו, בשנת 2014 ישיק מגנום, מותג הדגל החזק ביותר בשוק הגלידות בארץ, את מגנום בראוניז: שלגון שמנת משובחת עם עוגיות מעולות בטעם בראוניז שוקולד וריפל בטעם בראוניז בציפוי שוקולד חלב מעולה. 

מגנום בראוניז הוא שילוב מושלם בין עוגיות בראוניז איכותיות ומפנקות לגלידת שמנת ושוקולד משובח, כשכל ביס הוא חווית אכילה מרגשת.

מגנום בראוניז מצטרף למשפחת השלגונים האהובים בישראל, כאשר בשנה החולפת השיק מגנום סדרה בת שני שלגונים - מגנום Pink&Black ואת מגנום טריפל, אשר התקבלו בהצלחה רבה בקרב הקהל הישראלי. בהמשך השנה, מגנום עתיד להשיק שלגון נוסף במיוחד לרגל חגיגות 25 השנה. שלגון זה יושק במהדורה מיוחדת בישראל, במקביל להשקתו במדינות רבות ברחבי העולם. כשרות: הרב לנדא ורבנות עכו.

ילדים – קהל יעד מרכזי עם פרופיל תזונתי "במיוחד לילדים"

גם ב- 2014 ימשיך מקס האריה, כוכב הילדים, להוביל את פעילות הילדים של גלידת שטראוס. מקס הינו המותג המוביל את מוצרי הילדים של גלידת שטראוס ומהווה מטריה מותגית אחת שמעצימה ומאחדת את מוצרי הילדים תחת זהות ואישיות אחידה. 

מותג מקס משלב ערכי הרפתקאות וחברות לצד חדשנות מוצרית, כאשר מוצרי מקס, מותאמים במיוחד לילדים גם ברמה התזונתית, ומכילים עד 110 קק"ל למנה, עד 3 גרם שומן רווי למנה ומקסימום 20 גרם סוכר מוסף ל-100 גרם. אלו הקריטריונים של חברת יוניליוור למוצרי גלידות לילדים, כאשר על כל אריזות גלידות מקס יוטבע לוגו חדש "במיוחד לילדים". 

לוגו זה יציין כי המוצר עומד בסטנדרטיים התזונתיים הללו. גלידות מקס מציעות את השילוב המושלם בחטיף גלידה לילדים: הוא טעים ומאפשר שמירה על אורח חיים בריא. באמצעות מקס, גיבור ערוץ הילדים, יוצרת גלידת שטראוס חוויה כוללת עבור הילדים, הן ברמת התוכן והן ברמת המוצר. 

מקס מציע לילדים חוויה של עולם תוכן שלם שהגלידה היא רק חלק ממנו. עם פתיחת העונה, קרחון חדש בגלידת מקס: מקס הפתעה– קרחון בטעם פירות עם הפתעה. והשנה! בכל שלגון מסתתרת הפתעה מדליקה. סה"כ 3 הפתעות שונות במגוון דמויות וצבעים של מקס וחבריו. 

בהמשך העונה, תשיק גלידת שטראוס חדשנויות נוספות לילדים עם שיתופי פעולה ייחודים ומפתיעים, תחת המותג מקס. יש למה לצפות. מקס הפתעה מצטרף לסדרת שלגוני מקס הקבועים – מקס מטרה, מקס פרוטי ומקס אבטיח. מקס הפתעה יושק בכשרות רבנות עכו והרב לנדא.

עולם הצריכה בתוך הבית - קרמיסימו עם טעם חדש ונפלא

קרמיסימו, המותג האהוב והמוביל בתחום הגלידה הביתית ישיק בתחילת העונה הקרובה טעם חדש: גלידת סנדיי וניל עם ריפל בטעם שוקולד. טעם חדש ומיוחד, בגרסה ממכרת עם תוספת של שברי אגוזי לוז מסוכרים לחוויה מושלמת. אין כמו הטעם האמריקאי הפופולרי, המציע חוויה מושלמת של גלידת וניל משובחת עם ריפל בטעם שוקולד ושברי אגוזי לוז מסוכרים. כשרות: הרב לנדא.

מוצרים חדשים נוספים שיקררו לנו את קיץ 2014

מחפשים להתפנק על שלגון איכותי עם תוספת פרי ולא להתפרע בקלוריות? לסולרו יש שני טעמים חדשים ומפתיעים שיעשו את העבודה: סולרו פרי שייק תות - שלגון בטעם תות עם חתיכות פרי. כ- 100 קלוריות ביח', ו-4.4% שומן. סולרו פרי שייק בננה - שלגון בטעם בננה עם חתיכות פרי. כ- 98 קלוריות ביח', ו-3.8% שומן. בשני השלגונים החדשים, חתיכות פרי אמיתיות ליצירת חוויה מושלמת המכילה "פרי בכל ביס". וכמו בשנה שעברה, שלושה טעמים של סולרו תוכלו לקחת גם הביתה במארזי מאגדות: מאגדת מיני סולרו בטעמים – תות שדה, טרופי ואננס. כשרות: רבנות והרב לנדא.

קרא עוד בנושאים אלה

חזרה למעלה

התחברו אלינו

נשמח שתעקבו אחרינו ולהיות בקשר עם מי שמתעניין בעתיד בר קיימא.

צרו קשר

צרו קשר עם יוניליוור, מצאו צוותי מומחים ומיקומי משרדים ברחבי העולם.

ליצירת קשר