"סופר סטרייקה" בסדרת מופחתי הסוכר

סדרת מופחתי הסוכר של תלמה 

Replace this image

סדרת מופחתי הסוכר של תלמה מבית יוניליוור הכוללת את המוצרים עוגי, שוגי, קוקומן כדורים וקוקומן חום לבן, ומכילה 20% פחות תוספת סוכר בהשוואה לסדרת המוצרים הרגילה, מהווה אלטרנטיבה תזונתית נבונה יותר עבור הילדים. 

סדרת מופחתי הסוכר של תלמה ממותגת בימים אלו בלהיט הטלוויזיוני "סופר סטרייקה" אשר כבש את הילדים, וזאת על מנת לעודד אותם לצרוך דגנים עם פחות סוכר מבלי להרגיש הבדל בטעם אליו הם רגילים. בגב האריזות של סדרת מופחתי הסוכר ימצאו הילדים קומיקס "סופר סטרייקה" ייחודי שנוצר עבור שתוף הפעולה בין המותגים כשהמסר הוא "מנצחים גם עם פחות תוספת סוכר".

לדברי ישי מנדיל מנהל השיווק של תלמה: "אנו משקיעים מאמץ להעניק לצרכנינו ערך תזונתי במוצרים מבלי לפגוע בטעמם האהוב. ההחלטה למתג דווקא את סדרת מופחתי הסוכר בלהיט הטלוויזיוני 'סופר סטרייקה' ולא את סדרת המוצרים הרגילה, נועדה לעודד את הילדים ואת ההורים שאחראים על הקנייה להתנסות בדגנים עם פחות תוספת סוכר".

סופר סטרייקה הינו הלהיט הטלוויזיוני שכבש את הילדים ומבוסס על חוברות קומיקס שמקורן בדרום אפריקה. הסדרה משודרת לילדים בערוץ "זום" בישראל ובנוסף בלמעלה מ-20 מדינות ברחבי העולם. סדרת מופחתי הסוכר של תלמה מצטרפת לעשרות מוצרים ממותגים סופר סטרייקה.

סדרת מופחתי סוכר "סופר סטרייקה" - שוגי, עוגי וקוקומן מוצעת באריזות עד 500 גרם. טווח מחיר מומלץ לצרכן- 15.90-18.90 שקלים

להשיג בכל רשתות השיווק

יוניליוור ישראל הינה אחת מ-5 החברות המובילות בארץ למוצרי צריכה הנמצאת בשליטת קונצרן יוניליוור האנגלו-הולנדי ומעסיקה בישראל כ-2500 עובדים במטה החברה ובחמישה אתרי ייצור.בין המותגים המובילים של יוניליוור: תלמה, קנור, ליפטון, הלמנס, מזולה, בלו בנד, קליק, בייגל בייגל, גלידת שטראוס, דאב, רקסונה, אקס, קליר, בדין, סיף, פינוק ועוד.

קרא עוד בנושאים אלה

חזרה למעלה

התחברו אלינו

נשמח שתעקבו אחרינו ולהיות בקשר עם מי שמתעניין בעתיד בר קיימא.

צרו קשר

צרו קשר עם יוניליוור, מצאו צוותי מומחים ומיקומי משרדים ברחבי העולם.

ליצירת קשר