קורנפלקס תלמה מלא

מותג הקורנפלקס המוכר והמוביל בישראל מבית תלמה

יוניליוור ממשיך להוביל את מגמת הבריאות בקטגוריית דגני הבוקר בישראל, ומשיק לראשונה בישראל קורנפלקס מלא 

הקורנפלקס החדש, מכיל 70% קמח תירס מלא, עשיר בסיבים תזונתיים ומכיל רק חצי כפית סוכר במנה (מנה= 30 גרם). בימים אלו קורנפלקס מלא מושק ומשווק ברשתות המוכרות. קורנפלקס מלא, הינו מוצר חדש מבית תלמה ופרי פיתוחה של חברת יוניליוור ישראל. המוצר, אשר מהווה חדשנות בעולם דגני הבוקר, מכיל 70% קמח תירס מלא, ועל כן עשיר בסיבים תזונתיים, המסייעים בהענקת תחושת שובע לאורך זמן. 

יתרה מכך, הקורנפלקס החדש, מיוצר באמצעות טכנולוגיה ייחודית וחדשנית של חברת יוניליוור אשר שומרת על המעטפת הסובינית של גרעין התירס כמו גם על נבט הגרעין, ובכך למעשה מצליחה החברה לשפר את ערכיו התזונתיים של הקורנפלקס

חשוב לציין כי, השימוש בקמח חיטה מלא נפוץ מאוד כיום, וניתן למצוא מאפים ודגני בוקר מקמח חיטה מלא בזמינות ובנגישות זהה למוצרים מקמח חיטה לבן. 

לעומת זאת, נדיר למצוא על המדפים מוצרים המכילים קמח תירס מלא. "ולכן" מסביר ישי מנדיל, מנהל שיווק דגני תלמה ביוניליוור ישראל "מוצר, כמו קורנפלקס מלא, אשר מצליח לשלב את היתרונות של התירס עם פחמימות טובות, מהווה בשורה ואף פריצת דרך בעולם התזונה". 

גם אולגה רז, דיאטנית קלינית מובילה ומנהלת היחידה לתזונה ודיאטה במרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי ("איכילוב"), תומכת בטענה ומוסיפה כי: "לא כל הפחמימות "רעות" ומזיקות. כיום יודעים שפחמימות מהוות קבוצה הטרוגנית, שיש פחמימות "טובות" שתורמות לבריאות ואפילו להרזיה."

קורנפלקס תלמה המיתולוגי, הינו מותג הקורנפלקס המוכר והמוביל בישראל. המוצר נצרך כיום על ידי כל בני הבית, ונחשב לאהוב במיוחד. הקורנפלקס החדש, שומר על טעמו הנפלא של המוצר המיתולוגי והוא יצטרף למדף דגני הבוקר בכל נקודות המכירה. מנדיל מסכם ואומר כי: "תלמה, כמותג ישראלי מוביל, מציעה מגוון רחב של פתרונות טעימים ומזינים בהתאם לצרכים השונים ובמטרה לסייע לציבור הצרכנים לנהל אורח חיים בריא ומאוזן. 

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה ההולכת וגוברת של צריכת מוצרים בריאותיים, בדגש על מוצרים מקמח מלא. בשל כך ומעצם היותנו מובילים בתחום הדגנים בישראל, השקת הקורנפלקס החדש העשוי מקמח תירס מלא, היא אך טבעית ונכונה. אנו גאים ונרגשים להציע לקהל הצרכנים שלנו מוצר נוסף שהוא גם טעים וגם בריא."

קרא עוד בנושאים אלה

חזרה למעלה

התחברו אלינו

נשמח שתעקבו אחרינו ולהיות בקשר עם מי שמתעניין בעתיד בר קיימא.

צרו קשר

צרו קשר עם יוניליוור, מצאו צוותי מומחים ומיקומי משרדים ברחבי העולם.

ליצירת קשר