איפה כולם רוצים לעבוד?

יוניליוור דורגה כמקום השלישי הכי מבוקש מצד מועסקים, אחרי גוגל ואפל.

סקר שנתי שפרסמה הרשת החברתית-עסקית לינקדאין קובע כי:

יוניליוור מדורגת במקום השלישי ברשימה העולמית של המעסיקים המבוקשים ביותר ל-2013, במקום הראשון והשני מדורגות גוגל ואפל.

"הדירוג שלנו הוא עדות חזקה, וממקור עצמאי, להערכה הרבה שרוחשים לנו כמעסיק עובדים בכל העולם", אומר דאג בייל, ראש חטיבת משאבי כוח האדם ביוניליוור העולמית. "כולנו יכולים להרגיש גאים שכל כך הרבה אנשים רוצים להיות חלק מהארגון שלנו. 

זו הוכחה חותכת לתרבות התוצאות של יוניליוור כמו גם לטיב הערכים הארגוניים שלנו ובעיקר לאיכות הנשים והגברים שעובדים ביוניליוור בכל העולם ויוצרים את החברה שלנו". 

כבכל שנה, לינדקדאין מודדת פעילות ברשת העצומה שלה, שבה פעילים כיום כ-238 מיליון משתמשים, במטרה לדרג במדד ה- InDemand את המעסיקים הטובים והנחשקים ביותר בעולם. תוצאות הסקר, המבוססות על יותר מ-25 מיליארד אינטראקציות, משמשות לדירוג מעסיקים לפי מספר המשתמשים שראו את הפרופיל העסקי של עובדיהם, יצרו קשר עם עובדיהם, ביקרו באתרי החברה או עוקבים אחר פעילותה. השנה, כאמור, יוניליוור מטפסת למקום השלישי בדירוג העולמי, לאחר שדורגה חמישית ב-2012. 

יוניליוור מקדימה בעשירייה הראשונה של הדירוג חברות כפרוקטר אנד גמבל, פייסבוק, אמאזון ופפסיקו. בייל: "השאיפה שלנו ביוניליוור היא להכפיל את נפח עסקינו תוך שאנחנו מצמצמים את השפעתנו על הסביבה, ומשפרים את הפעתנו על החברה. נוכל לעשות זאת רק אם נמשיך למשוך לצוותים שלנו ברחבי העולם את הכישרונות הטובים ביותר הקיימים בשוק".

קרא עוד בנושאים אלה

חזרה למעלה

התחברו אלינו

נשמח שתעקבו אחרינו ולהיות בקשר עם מי שמתעניין בעתיד בר קיימא.

צרו קשר

צרו קשר עם יוניליוור, מצאו צוותי מומחים ומיקומי משרדים ברחבי העולם.

ליצירת קשר