לדלג ל תוכן

שנה עשירית ברציפות: גם ב-2022 קיבלה יוניליוור ישראל מארגון 'מעלה' דירוג פלטינה פלוס

פורסם:

זמן קריאה ממוצע: 1 דקה

בשנים האחרונות הופכת האחריות החברתית (ובהגדרתה העדכנית:ESG - Environmental, Social, and Governance) לנושא מרכזי יותר ויותר בקרב חברות וארגונים. הדירוג השנתי שמפרסם ארגון מעלה מציב לנו ולחברות אחרות סטנדרטים גבוהים לעשייה בתחומים אלו – סטנדרטים שיוניליוור תמיד הובילה והצטיינה בהם.

ESG big sign at the Maala 2022 awards

מעלה הוא ארגון ללא מטרות רווח המקדם קיימות ואחריות תאגידית בישראל. הארגון נוסד בשנת 1998 ונחשב למוביל בישראל בתחום, מציב סטנדרטים ומשמש כמקור ידע ומרכז פעילות לקהילת האחריות החברתית המקומית, ומייצג את ישראל ברשתות גלובליות של אחריות חברתית וקיימות.

גם בשנת 2022, בפעם העשירית ברציפות, קיבלה יוניליוור ישראל ממעלה דירוג פלטינום פלוס. אנו גאים לומר שעל אף האתגרים הרבים שעמם התמודדנו במהלך שנתיים של קורונה, כחברה המייצרת מוצרים חיוניים בישראל, הצלחנו לשמור על הסטנדרטים הגבוהים שלנו בתחומים השונים. עבורנו, השמירה המתמשכת על הדירוג הגבוה היא הוכחה לנוכחות העמוקה והאותנטית שיש לנושאי קיימות בליבת האסטרטגיה העסקית שלנו ובתרבות הארגונית שלנו.

לצד השמירה על הדירוג הכללי אנחנו גאים להימנות גם על רשימת החברות שלקחו חלק - בפעם הראשונה השנה - בדירוג מיוחד ונפרד בנושא גיוון והכללה, שהובילה מעלה בשיתוף עם נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה במשרד הכלכלה והתעשייה. קידום סביבת עבודה מכילה, שמעודדת תחושת שייכות, היא לא רק סיסמה בשבילנו, אלא מציאות.

אנו מתחייבים להמשיך ולעבוד כל יום מחדש כדי לממש את הייעוד שלנו ביוניליוור:

להפוך חיים ברי קיימא לנחלת הכלל.

A banner of Maalla platinu, plus rating award for Unilever Israel
חזרה לתחילת הדף