פעילות למען האקלים

אנו מאמינים בעתיד טוב יותר. עתיד שבו בריאות כוכב הלכת שלנו חשובה באותה המידה כמו יציבות הכלכלה העולמית.

אנחנו עוברים לאנרגיה מתחדשת בעסקים שלנו, מוצאים רכיבים חדשים דלים בפחמן ומשנים את רכיבי המוצרים שלנו כדי להציע אלטרנטיבות מהצומח כמו מזון טבעוני ומוצרי ניקיון ללא דלקים פוסיליים.

אנו שואפים לאפס פליטות מהמוצרים שלנו עד לנקודת המכירה שלהם, עד 2039. מדובר ב-11 שנים מוקדם יותר מהמועד הנדרש - שנת 2050 - שנקבע בהסכם פריז הבינלאומי בנושא שינוי האקלים.

מידע נוסף נמצא באתר העולמי שלנו.

הגנה וחידוש הטבע

יש לנו שאיפות גדולות לחולל שינוי בשרשרת האספקה שלנו, כולל הפסקת בירוא היערות עד 2023. אבל אנחנו לא יכולים לעשות זאת לבד, אנו תלויים בשיתוף הפעולה של השותפים שלנו, הספקים שלנו וחקלאים ברחבי העולם כדי להניע את השינוי השיטתי שהעולם צריך. המותגים שלנו השקיעו מיליארד אירו בקרן להשגת המטרות שלנו בנושא הטבע והאקלים, ואנו מגבירים את השקיפות, ממנפים את הטכנולוגיה ומציגים את עקרונות החקלאות המתחדשת החדשים שלנו כדי לשפר את הכנסות החקלאים, להבטיח פרנסה שוויונית ובת קיימא ולהתמודד עם מצב החירום האקלימי והסביבתי.

מידע נוסף נמצא באתר העולמי שלנו.

עולם ללא פסולת

מעבר לגישה של כלכלה מעגלית הוא לב האסטרטגיה שלנו לעולם נטול פסולת.

הצבנו יעדים שאפתניים הקשורים זה בזה כדי לצמצם את טביעת הרגל שלנו ביצירת פסולת. זה כולל יעדים הנוגעים לפלסטיק ואריזות, פסולת מזון ופסולת אחרת מהעסקים והמפעלים שלנו.

אנחנו לא נוכל ליישם את האסטרטגיה שלנו אלא אם כן נצליח להתמודד עם בעיית הפסולת תוך מציאת דרכים חדשניות להפחתה, שימוש חוזר, ומחזור חוזר ונשנה של חומרים במערכת מעגלית.

מידע נוסף נמצא באתר העולמי שלנו.

תזונה חיובית

מערכת המזון בעולם מקולקלת. אנחנו כאן כדי לעזור לתקן אותה.

כאחת מחברות מוצרי הצריכה המובילות בעולם, עם מגוון מוצרים רחב בתחום המזון והמשקאות, אנו יכולים לעזור לעצב מערכת מזון עולמית שתהיה הוגנת עבור כולם. וככל שנגדל, כך נוכל להביא את השינוי מהר יותר.

תוכנית 'מזון העתיד' היא סדרת המחויבויות החדשה שלנו שנועדה לעזור לאנשים לעבור לתזונה בריאה יותר ולהפחית את ההשפעה הסביבתית של שרשרת המזון.

מידע נוסף נמצא באתר העולמי שלנו.

בריאות ורווחה

אנו מאמינים שגישה לבריאות טובה צריכה להיות זכות ולא פריבילגיה. באופן שיתופי, לחברה יש את הידע הנדרש כדי לפתור את הבעיות האלה: כך אף אחד לא צריך להישאר מאחור.

אנו נחושים להשתמש בקנה המידה ובכוח ההשפעה של המותגים והתכניות שלנו לשיפור בריאותם, רווחתם והכללתם של אנשים.

לא רק באמצעות מוצרים חדשניים יותר וטובים יותר, אלא בהתמודדות עם המחסומים שלעתים קרובות עוצרים אנשים מלהתקדם.

מידע נוסף נמצא באתר העולמי שלנו.

הוגנות, גיוון והכללה

אנו רוצים לראות עולם שבו אף אחד לא נשאר מאחור. אנחנו עוד לא שם. צדק והגינות חברתית עוד לא הושגו בשום מקום בעולם.

לכן הצבנו לעצמנו את השאיפה להפוך למגדלור של גיוון והכללה ולהשתמש בהשפעה ובעסקים שלנו כדי לפרק מחסומים ולייצר הזדמנויות במקומות העבודה שלנו, בשרשראות האספקה וההפצה שלנו ובחברה באופן כללי.

מידע נוסף נמצא באתר העולמי שלנו.

העלאת רמת החיים

אנו מאמינים כי עסקים יכולים להתמודד עם אי-שיוויון חברתי ואנו נחושים להעלות את רמת החיים לאורך שרשרת הערך שלנו.

פירוש הדבר זה להבטיח כי לעובדים שלנו ישולם שכר מחיה ולהסתכל מעבר לעסק שלנו, אל העובדים ובעלי העסקים הקטנים המספקים את המוצרים והשירותים שלנו, ולהבטיח שהם זוכים לרמת חיים ראויה ושיש להם את התמיכה הנכונה כדי לצמוח.

הצבנו לעצמנו יעדים ברורים שיסייעו לנו לעזור להוביל להוגנות כלל-עולמית.

מידע נוסף נמצא באתר העולמי שלנו.

עתיד העבודה

עתיד עולם העבודה הוא לא רק נתונים, רובוטים ואלגוריתמים - העיקר בו הוא אנשים. ואנחנו יכולים לדמיין בבירור את עתיד העבודה בכך שנדמיין עולם שבו בני אדם משגשגים.

אנו רואים בעבודה משמעותית כזכות של כולם - ואנו נוקטים בצעדים משמעותיים כדי להכשיר את העובדים שלנו ואחרים לעתיד עולם העבודה.

לנוכח נוף העבודה המשתנה, אנו מציידים כל אדם בכלים להסתגל ולצמוח - ובסופו של דבר לשגשג - בין אם זה אומר להמשיך בקריירה חדשה, למצוא דרך אחרת לעבוד או לעבור הכשרה מקצועית חדשה.

ועל ידי כך, אנו עוזרים לכולם לעמוד בקצב השינוי ולהמשיך לעבוד עם מטרה.

מידע נוסף נמצא באתר העולמי שלנו.

עסקים אחראיים

היסודות שלנו לניהול עסקים באופן אחראי עומדים בבסיס כל מה שאנחנו עושים.

יש לנו ערכים חזקים ומדיניות וסטנדרטים ברורים כדי להבטיח שכל העובדים שלנו לא רק יעשו דברים באופן הנכון, אלא גם יעשו את הדבר הנכון.

אנו מצפים מכולם ביוניליוור להיות שגרירים של הסטנדרטים המוסריים הגבוהים שלנו. אנו רוצים ליצור סביבה שבה העובדים לא רק חיים את הערכים שלנו בעבודה שלהם - יושרה, כבוד, אחריות וחלוציות - אלא גם ערניים לבעיות אפשריות ובטוחים מספיק כדי לדווח במקרים כאלה.

אנו שואפים להוות השפעה חיובית לאורך שרשרת הערך שלנו, תוך עבודה עם ספקים, מפיצים וגורמי צד שלישי בכדי להעלות את הרף בנושאים כמו זכויות אדם ומניעת שוחד ושחיתות.

מידע נוסף נמצא באתר העולמי שלנו.

כבוד לזכויות אדם

זכויות אדם הן אוניברסליות ובלתי משתנות. אבל העולם משתנה מהר - וחלק מהשינויים האלה מעמידים את זכויות האדם בסכנה.

בפעילות העסקית שלנו, ובכל מערכות היחסים העסקיות שלנו, כל מה שאנחנו עושים מושתת על מחויבות עמוקה ובלתי משתנה לכבד ולקדם את כל זכויות האדם המוכרות בעולם.

אנו צריכים גם להתמודד עם גורמי היסוד של בעיות בנושא זכויות אדם. פירוש הדבר תיקון חוסר השיוויון שמעמיד את זכויותיהם של בני אדם בסכנה.

מידע נוסף נמצא באתר העולמי שלנו.
חזרה למעלה

התחברו אלינו

נשמח שתעקבו אחרינו ולהיות בקשר עם מי שמתעניין בעתיד בר קיימא.

צרו קשר

צרו קשר עם יוניליוור, מצאו צוותי מומחים ומיקומי משרדים ברחבי העולם.

ליצירת קשר